4coupe

DYNAMIC+

BMW 4 SERIES COUPÉ

DYNAMIC+ BMW 4 SERIES COUPÉ

מכונית ספורטיבית ועתירת ביצועים שנוצרה כדי להרשים בכל דרך. והתוצאה אכן מרשימה. יותר דינמית, זריזה ונוחה. מוכנה לאקשן ללא פשרות ומציעה עיצוב, נוכחות והתנהגות ששופרו בקפדנות. בקיצור: מכונית ספורט-קופה עוצרת נשימה שמעניקה משמעות חדשה להנאה מהנהיגה, ברמות שיתנו מענה אפילו לדרישות הלקוח הקפדן ביותר.קרא עוד

ביצועים רבי עצמה.

BMW סידרה 4 קופה מפתחת דינאמיות עוצרת נשימה שתשבה מיד את דמיונך. שילוב מושלם בין מנוע בעל כוח דחף גבוה לבין מתלי M אדפטיביים והיגוי ספורטיבי משתנה המוצעים כאופציה ותיבת הילוכים אוטומטית Steptronic בעלת 8 הילוכים, מבטיח הנאה מנהיגה בכל מצב, חיוך מלא ביטחון עצמי ושפע מבטי הערכה.

"אנו ב-BMW שואפים לאסתטיות שממחישה את תפיסת ה-Efficient Dynamics כהיבט טבעי של שפת העיצוב שלנו".
אדריאן ואן הוידונק, מנהל העיצוב של קבוצת BMW

עיצוב כובש.

ריגושים שאפשר לראות.

אם ישנה צורה אידיאלית למכונית ספורט קופה, הרי שהעיצוב של BMW סידרה 4 הוא התבנית המושלמת. המראה האתלטי משדר נוכחות דינמית ומתאפיין במפגש מעורר השראה בין עיצוב זורם לבין משטחים קמורים. השילוב הייחודי בין קסם ספורטיבי, זריזות והופעה חיצונית נותן מענה לתשוקה למכונית מושלמת באמת.
קרא עוד

חזית ספורטיבית.

החזית של BMW סידרה 4 קופה יוצרת רושם חדשני וספורטיבי. סביב שבכת הכליות מותקנים פנסים ראשיים מרהיבים בטכנולוגיית LED, אשר משדרים אתלטיות רבת עצמה. פתחי האוויר הגדולים, עם פנסי ערפל מובנים בטכנולוגיית LED, משלימים את המראה המודרני בסגנון בלתי נשכח.
קרא עוד

צללית אתלטית של מכונית קופה.

BMW סידרה 4 קופה משדרת עצמה ואתלטיות הודות לעיצוב המוארך שלה, עם קו הגג המשתפל בעדינות והמשטחים הקמורים. החלונות נטולי המסגרת יוצרים רושם של קלילות ומגדירים את הצללית המתקמרת בעדינות ואת העיצוב המקרין זריזות.
קרא עוד

חלק אחורי עתיר הבעה.

החלק האחורי של BMW סידרה 4 קופה מאמץ יציבה בוטחת שבאה לידי ביטוי גם בפגוש הבולט עם הקצוות המובנים של צינור הפליטה. הפנסים האחוריים שעוצבו מחדש, בשתי יחידות ובטכנולוגיית LED, מדגישים את הרוחב של המרכב ומבליטים את שפת העיצוב הדינמית.
קרא עוד

חבילות עיצוב BMW LINES בסידרה 4 קופה.

האם אתה מעוניין במראה ספורטיבי או בעיצוב יוקרתי עבור BMW סידרה 4 קופה שלך? חבילות עיצוב ופריטי אבזור שונים, וכן מערך ה- BMW Individual האופציונלי, מציעים מגוון רחב של מאפיינים להתאמה אישית של המכונית. בדיוק לטעמך.

תא נוסעים ייחודי.

אלגנטי וספורטיבי.

תא הנוסעים הייחודי של BMW סידרה 4 קופה משלב בין ספורטיביות לבין שימושיות מודרנית. מספר רב של טכנולוגיות מידע ותקשורת, וחומרים איכותיים בהתאמה מושלמת לצורכי הנהג, יוצרים תא נוסעים עם סטנדרטים גבוהים במיוחד של נוחות. בנוסף, תאורת האווירה יוצרת חוויית נהיגה ייחודית.
קרא עוד

מוכוונות לנהג.

גלגל ההגה הספורטיבי מצופה העור משמש כמרכז של עמדת הפיקוד המוכוונת לנהג. התצוגה העילית של BMW ותצוגת המחוונים הרב-תפקודית המוצעות כאופציה, מארגנות בצורה ברורה את המגוון הרחב של פריטי המידע הרלוונטיים לנהיגה. ומערכת הניווט האופציונלית מבטיחה שתגיע ליעד תוך שמירה על חיבור מושלם.
קרא עוד

גימור מושלם.

האבזור האלגנטי בתא הנוסעים של BMW סידרה 4 קופה כולל מגוון רחב של חומרים מתוחכמים, בגימור מרשים. אפשר ליהנות מנוחות מושלמת, גם במושבי הספורט המוצעים כאופציה עם ריפוד עור משובח. לאווירה הנעימה תורמים גם פסי הנוי בתא הנוסעים, עיטורי הכרום הקלאסיים והתפרים בגוון מנוגד בלוח המכשירים.
קרא עוד

עיצוב תאורה.

דינמיקת נהיגה.

הנאה מנהיגה היא עניין משפחתי.

גלה את הסגנון הספורטיבי הטהור, את העיצוב המתקדם ואת הנוחות הייחודית בכל משפחת דגמי BMW סידרה 4. אתה מוזמן לחוות רמות גבוהות עוד יותר של דינמיקה בדגמי BMW M4 ו-M3, בעלי ה-DNA המלהיב שמקורו בעולמות הספורט המוטורי.

קרא עוד

הנאה מנהיגה היא עניין משפחתי.

דרגות זיהום ובטיחות.

  • *נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ויכולים להגיע לפער ביחס לנתוני היצרן.