ספורטיביות מעל לכל תחרות, שמשרה תחושה נעימה:

נוחות ובטיחות ב-BMW סידרה 3.

ב-BMW סידרה 3 אתה יכול להתרווח לאחור ולהירגע. תא הנוסעים המרווח מכיל שפע של אמצעי אחסון והופך כל נסיעה לחוויה נוחה במיוחד. תא המטען הגמיש מבטיח שימושיות יוצאת דופן. וההגנה הגאונית על הנוסעים מבטיחה שקט נפשי בכל מקומות הישיבה.

Read more

פתיחה חשמלית של דלת תא המטען.

כשמבקשים לפתוח את תא המטען בתום מסע קניות, מתחילים בדרך כלל לחפש אחר המפתח בין התיקים והשקיות בזמן שניצבים מול המכונית בידיים מלאות. לא עוד - הודות למערכת החדשנית להפעלת מגע אשר מאפשרת לפתוח את מכסה תא המטען ללא נגיעה: בעקבות תנועה מהירה ומכוונת של הרגל מתחת לפגוש האחורי, המתגלה בחיישן, נפתח או נסגר מכסה תא המטען.
לאחר שמניעים את הרגל משוחררת הנעילה של מכסה תא המטען והוא נפתח כלפי מעלה באופן אוטומטי. חיישנים המותקנים בגבהים שונים בפגוש האחורי מגלים את תנועת הרגל ופותחים את מכסה תא המטען. התפקוד החדשני מקל על ההפעלה ועל הכנסת המטען לתא המטען. הגישה מתאפשרת רק אם המערכת מגלה נוכחות של מפתח מכונית תקף.

תפיסת האחסון.

סמארטפון, כוס קפה או פריטי מטען קטנים - ב-BMW סידרה 3 יש שפע מקום לכל חפץ שתרצה לקחת עמך. הקונסולה המרכזית כוללת שני מחזיקי ספלים והכיסוי הנגלל שלהם יכול לשמש כמגש אחסון נוסף כאשר הוא סגור. בצדן הפנימי של הדלתות הקדמיות אפשר לשמור בקבוקים בנפח של עד ליטר אחד.
חבילת האחסון האופציונלית מציעה אפשרויות אחסון רבות עוד יותר. היא כוללת תא אחסון על ציר בצד הנהג של לוח המכשירים, רשתות בגב המושבים הקדמיים ושני ווים לתליית שקיות. בתא המטען מותקנים רשת אחסון ורצועת אבטחה. החבילה כוללת גם רשת רב-תכליתית ברצפת תא המטען, מגש אחסון בתא שמתחת תא המטען ושקע כוח 12 וולט מאחור.

שימושיות.

עם קיבולת של 480 ליטר, תא המטען של BMW סידרה 3 מספיק לכל צרכי היום-יום שלך. המערכת להובלה של פריטי מטען ארוכים, אשר מוצעת כאופציה עם גב מושב אחורי מתקפל ביחס פיצול של 40:20:40, מבטיחה אפשרויות הובלה מגוונות, ומאפשרת להתאים את הסידור של המושבים ותא המטען לכל דרישה. את החלק המרכזי של המושב, ואת החלק שבצד הנוסע הקדמי, אפשר לקפל בנפרד. חלק המושב שבצד הנהג מתקפל ביחד עם החלק האמצעי. כך ניתן להעמיס ב-BMW סידרה 3 ולפרוק ממנה בגמישות יוצאת דופן. שני נוסעים יכולים לשבת מאחור בנוחות ובה בעת אפשר להוביל במכונית גם פריטי מטען ארוכים (דוגמת תיק סקי או סנואו-בורד).

בטיחות פסיבית.

בטיחות פסיבית.

כל מכונית של BMW מצוידת בחבילה של אמצעי בטיחות חכמים, אשר נועדו לצמצם את סכנת התאונות - ולהעניק תחושה של ביטחון הנובעת מהידיעה שנמצאים תמיד בידיים טובות. מבני תמך חסונים ביותר, בעלי נפח גבוה, ושימוש חכם בפלדה מיוחדת בעלת חוזק גבוה מבטיחים עמידות מרבית של תא הנוסעים, תוך שמירה על משקל כולל נמוך ככל האפשר.
במקרה של התנגשות, כוחות ההולם מנותבים הרחק מתא הנוסעים, לחלקים אחרים של מרכב המכונית דוגמת הגחון, קורות הצד, המחיצה הקדמית או הגג, ונספגים באזורי מעיכה מלפנים ומאחור. במקרה של התנגשות צדית, הנוסעים מוגנים באמצעות מבנים מחוזקים בקורה B ובחצאיות הצד, אזורי הגנה קשיחים במיוחד בצדי הדלתות, וקורת צד יציבה של המושב.
בחזית הרכב יש מגוון של אמצעי הגנה על הולכי רגל. בחלק הקדמי מותקן בולם זעזועים, בין הפגוש לכיסוי הפגוש, על מנת להפחית את חומרת הפציעה ברגליים במקרה של פגיעה בהולך רגל. מכסה תא המנוע מצויד ברכיבים מתעוותים אשר סופגים את כוחות ההולם ומתפקדים כאזור מעיכה.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

Read more