ברמה משלהם. בכל היבטי הביצועים.

מנועי TwinPower Turbo של BMW ב-BMW סידרה 3.

טכנולוגיית ההזרקה המתקדמת ביותר, בקרה משתנה ברציפות על השסתומים ומגדשי טורבו מהדור האחרון: כל מנועי הבנזין והדיזל ממשפחת EfficientDynamics של BMW מציעים עצמה מרשימה - ורמות נמוכות במיוחד של צריכת דלק ופליטת מזהמים. דינאמי במיוחד: המנוע הבכיר של דגם ה-BMW 340i. רמות נמוכות במיוחד של פליטת מזהמים וצריכת דלק ניתן למצוא בדגם ה-BMW 318i. גולת הכותרת, דגם ה-BMW 330e, המכונית ההיברידית הראשונה מסידרה 3 של BMW עם שקע טעינה.

Read more

מנועי בנזין בטכנולוגיית TWINPOWER TURBO של BMW.

מנועי הבנזין מהדור החדש, עם טכנולוגיית TwinPower Turbo של BMW, מעניקים הספקת כוח זריזה ומרשימה ותגובה מעולה, גם במהירויות מנוע נמוכות. בה בעת, הם חסכוניים יותר, פולטים פחות מזהמים ומעניקים ביצועים טובים מאלו של הדור הקודם. במנועים החדשניים משולבות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר של הזרקת דלק, בקרה משתנה על השסתומים עם Double-VANOS וטכנולוגיה חדשנית של מגדשי טורבו - והם מייצגים אבן דרך חשובה באסטרטגיית הפיתוח EfficientDynamics של BMW. התוצאה: מערכת הינע יעילה וחסכונית במיוחד, אשר ממחישה את היכולות הידועות של BMW בכל הקשור לפיתוח מנועים. מנוע הבנזין בעל 6 הצילינדרים בטור של BMW, בטכנולוגיית TwinPower Turbo, זכה כבר מספר פעמים בתואר מנוע השנה, והוא מצדיק את המוניטין העולמי שלו בהספקה דינמית של כוח, פעולה חלקה במיוחד ורמות מרשימות של יעילות וחיסכון. המנועים ממשפחת EfficientDynamics של BMW כוללים טכנולוגיה מוכחת ומצליחה, אשר מיושמת כמעט בכל מנועי הבנזין.

  • BMW 340i
  • BMW 330i
  • BMW 320i
  • BMW 318i

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

Read more