ספורטיבית יותר מכולן. אלגנטית מאי פעם.

העיצוב של BMW סידרה 3.

ספורטיבית יותר מכולן. אלגנטית מאי פעם.

העיצוב של BMW סידרה 3.

פריטי עיצוב שאינם מותירים מקום לטעויות הופכים את BMW סידרה 3 למכונית הספורטיבית ביותר בקבוצתה. עם פרשנות עדכנית לעיצוב הקלאסי של שלוש קופסאות, שומרת המכונית על מסורת העיצוב של מותג BMW: מכסה ארוך לתא המנוע, שלוחות קצרות, רוחק סרנים ארוך ותא נוסעים במיקום אחורי. כך ממשיכה סדרת המכוניות הנמכרת ביותר של BMW בכל הזמנים להוביל בפלח השוק שלה.

ספורטיבית יותר מכולן. אלגנטית מאי פעם.העיצוב של BMW סידרה 3.

פריטי עיצוב שאינם מותירים מקום לטעויות הופכים את BMW סידרה 3 למכונית הספורטיבית ביותר בקבוצתה. עם פרשנות עדכנית לעיצוב הקלאסי של שלוש קופסאות, שומרת המכונית על מסורת העיצוב של מותג BMW: מכסה ארוך לתא המנוע, שלוחות קצרות, רוחק סרנים ארוך ותא נוסעים במיקום אחורי. כך ממשיכה סדרת המכוניות הנמכרת ביותר של BMW בכל הזמנים להוביל בפלח השוק שלה.

Read more

עיצוב חיצוני.

העיצוב החיצוני, בסגנון ספורט-אלגנט, הוא הרמוני וזורם, ומשדר אסתטיקה ודינמיות כבר ממבט ראשון. פתחי האוויר שבפגוש הקדמי, בעלי הפסים האופקיים והעיצוב המרשים, משתלבים בפנסים הקדמיים ומדגישים את היציבה הרחבה על הכביש. פנסי החזית העגולים והכפולים, עם טבעות Corona מובנות, מוצעים בטכנולוגיית LED.
אולם, לא רק החזית שובה את העין. הפגוש האחורי בעל העיצוב המרשים מתאפיין בשני קווים אופקיים והפנסים האחוריים בטכנולוגיית LED ממוקמים הרחק זה מזה, מעניקים ל-BMW סידרה 3 חתימת תאורת LED ויציבה רחבה, המסייעים לה לשמור על המראה שאינו מותיר מקום לטעויות גם בשעות הלילה.
הגרסה המופיעה בתמונות מעלה, עם חבילת העיצוב BMW Sport Line בצבע Mediterranean Blue מטאלי וחישוקי סגסוגת קלה בקוטר 19 אינץ', היא רק אחת משלל אפשרויות ההתאמה האישית ב-BMW סידרה 3 - כל אחת מהאפשרויות מדגישה ומעצימה את האופי הספורטיבי הייחודי של המכונית.

עיצוב תאורה בטכנולוגיית LED.

בנוסף לפנסי החזית ולפנסים האחוריים הכוללים טכנולוגיית LED כסטנדרט, מוצעים כאופציה גם פנסי הערפל של BMW סידרה 3 בטכנולוגיית LED.

  • פנסים ראשיים בטכנולוגיית LED

    עם פנסים ראשיים בטכנולוגיית LED, כל תפקודי התאורה, ובכלל זה תאורת היום (DRL), פנסי החנייה ומאותתי הפנייה, פועלים בטכנולוגיית LED. פנסי האלומה הגבוהה והאלומה הנמוכה מורכבים מ-10 נוריות LED רבות עצמה. הפנסים הראשיים מצוידים בבקרת טווח אוטומטית של הפנסים הראשיים, מספקים תאורה מעולה של הדרך מלפנים ומשפרים את הבטיחות בשעות החשיכה ובתנאים של מזג אוויר גרוע.
    נורות LED (דיודות פולטות אור) מאופיינות באורך חיים ארוך וצריכת האנרגיה שלהן נמוכה בעד 50 אחוז מזו של נורות רגילות. כך הן מסייעות גם להפחית את צריכת הדלק ולצמצם את פליטת המזהמים. מלבד זאת, האור שהן מפיקות דומה מאוד לאור היום, ולכן הוא נעים מאוד לעיניים. קווי המתאר החיצוניים השטוחים של פנסי ה-LED מדגישים את העיצוב האתלטי של המכונית.

  • פנסים אחוריים בטכנולוגיית LED

    הפנסים האחוריים עם רכיבי התאורה בטכנולוגיית LED כוללים רכיבי תאורה נפרדים ועתירי עצמה בטכנולוגיית LED ומעוצבים בצורה אופיינית של האות L. כך קל עוד יותר לזהות את המכונית מאחור כדגם של BMW, גם בשעות החשיכה.
    מאותתי הפנייה הגדולים ופנסי הבלימה בעלי התגובה המהירה, בטכנולוגיית LED, ממלאים תפקיד חשוב בהפיכתה של BMW סידרה 3 למכונית בטוחה עוד יותר.

עיצוב פנימי.

ברגע שנכנסים ל-BMW סידרה 3, מבחינים מיד במוכוונות לנהג ובאיכות יוצאת הדופן של החומרים. תא הנוסעים מרווח, שופע באמצעי אחסון שימושיים ומתאפיין בלוח מכשירים בעל עיצוב נקי ושימושי. בה בעת, האלגנטיות והדינמיות שולטות בעיצוב. מספר עיטורי כרום ומשטחים בגימור שחור מבריק מדגישים את האיכות יוצאת הדופן. בסגנון אופייני ל-BMW, סביבת הנהג מוכוונת באופן שיטתי כלפי הנהג, שנהנה מהפעלה קלה במיוחד.
כל אתגר ארגונומי נענה בתשומת הלב הקפדנית ביותר. הדוגמה הטובה ביותר היא צג הבקרה, בגודל 6.5 אינץ', של מערכת ה-iDrive, הוא ניצב באופן עצמאי מעל הקונסולה המרכזית, יוקרתי למראה ואיכותי למגע. הקונסולה המרכזית כוללת שני מחזיקי ספלים והכיסוי הנגלל שלהם יכול לשמש כמגש אחסון כאשר הוא סגור. שני פרטים מתוך שפע הדוגמאות לתפיסה הכוללת אשר משלבת בין ספורטיביות למודרניות.

חומרים איכותיים.

העיצוב המתוחכם ואיכות הייצור המעולה בתא הנוסעים ניכרים כבר ממבט ראשון. מושבי הספורט האופציונלים מוצעים, למשל, בריפוד עור ‘Dakota’ בגוון Oyster. ניתן להשלים אותם בחיפויי פנים בגימור אלומיניום מוברש לאורך ועיטורים בגימור שחור מבריק בחיפויים הפנימיים של כל ארבע הדלתות.
את סביבת הנהג מעשירות מספר מסגרות כרום, ובכלל זה בלוח המחוונים הקלאסי וסביב פתחי האוורור. החיפויים סביב היחידות הבקרה של מיזוג האוויר והרדיו הם בגימור שחור מבריק. במסגרת חבילת תאורת האווירה האופצייונלית, מאירה תאורת האווירה את תא הנוסעים בצורה מסוגננת ונסתרת באמצעות שילוב של מקורות אור ישירים ועקיפים.
יוקרה מרבית ניתן להשיג באמצעות BMW Individual: חיפויי פנים מעץ משובח Ash Grain White או ריפוד עור מורחב ‘Merino' של BMW Individual בצבעים דוגמת Cashmere Beige או Amaro Brown מוסיפים לתא הנוסעים נופך מתוחכם ומעלים את רף האיכות שלו לרמה חדשה.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

Read more