BMW סדרה 2 גראן קופה כחול מטאלי F44 מבט 3/4 מבט אחורי

THE 2

אבזור ועיצוב ב-BMW סדרה 2 גראן קופה

ה-BMW סדרה 2 גראן קופה החדשה לוקחת את סגמנט הקומפקט-יוקרתיות לרמה חדשה לגמרי. לחוות את העיצוב המתקדם של קופה ספורטיבית דרך מאפיינים ספורטיביים, כגון דלתות ללא מסגרת. בנוסף קיימות יכולות דינמיות וחידושים טכנולוגיים כגון פקודות קוליות השולטת ב-BMW Intelligent Personal Assistant (מוצע כאופציה) ומערכות עזר נוספות.

קרא עוד
THE 2אבזור ועיצוב ב-BMW סדרה 2 גראן קופה

עיצוב.

מאפיינים מובילים של ה-BMW סדרה 2 גראן קופה מבפנים ומבחוץ.

גריל הכליות המיוחד , פנסי ה-LED הראשיים והאחוריים, הדלתות ללא מסגרת, הכתפיים המשדרות עוצמה והחלק האחורי הספורטיבי - סמכות מוחלטת בכל מצב. סביבת הנהג יוצרת אווירה יוקרתית ודינמית באמצעות אלמנטים עיצוביים מוארים ומושבים ספורטיביים המוצעים כאופציה. במקביל, שני מסכי 10.25 אינץ' עם ה-Live Cockpit Professional BMW מוודאים שאתה תמיד מעודכן בכל הפרטים.

BMW סדרה 2 גראן קופה עם חלון גג פנורמי כחול מטאלי F44 מבט ממעוף הציפור
גריל הכליות של BMW בעיצוב כוורת, BMW סדרה 2 גראן קופה, שחור מטאלי F44 צילום מקרוב, קדמי

גריל כליות של BMW בעיצוב כוורת.

בדגם M235i xDrive קיים גריל הכליות של BMW בעיצוב כוורת המגיע בגימור אפור Cerium מלא. הוא כולל רשת פנימית מעוצבת ואלגנטית. מבנה רשת זה, בהשראת עולם המרוצים, מוסיף מימד של עומק לחלק הקדמי ומדגיש את האיכות.
דלתות ללא מסגרת BMW סדרה 2 גראן קופה כחול מטאלי F44 חלק חיצוני

דלתות ללא מסגרת.

הדלתות האלגנטיות נטולות המסגרת משלימות את הקווים המלוטשים של המכונית ומדגישות את האופי הספורטיבי שלה.
גימור צינורות פליטה BMW סדרה 2 גראן קופה כחול מטאלי F44 צילום מקרוב, חלק אחורי

גימור צינורות פליטה.

גימור צינורות הפליטה מהווה אלמנט עיצובי בולט ומשדרג את המראה הספורטיבי של המכונית.
פנסים ראשיים אדפטיביים מסוג LED‏,(מוצע כאופציה) BMW סדרה 2 גראן קופה כחול מטאלי F44 צילום מקרוב

פנסים ראשיים אדפטיביים מסוג LED (מוצע כאופציה).

הפנסים הראשיים האדפטיביים מסוג LED (מוצע כאופציה) כוללים אורות "נמוכים" ואורות "גבוהים" ופנסי איתות הפועלים בטכנולוגיית LED. הם כוללים גם פנסים מתכווננים בפנייה, פנסי תאורת יום ופנסים אדפטיביים עם מצב נסיעה עירונית, בין עירונית ודרך מהירה. הפנסים מאירים בצורה מעולה את הדרך שלפניך ומגבירים את הראות בחשכה.
פנסים אחוריים מסוג LED‏, BMW סדרה 2 גראן קופה כחול מטאלי F44 צילום מקרוב

פנסים אחוריים מסוג LED.

הפנסים האחוריים מסוג LED מדגישים את החלק האחורי הדינמי של המכונית ומאפשרים לנהגים אחרים לזהות אותה בקלות בחשכה.
BMW Live Cockpit Professional‏, BMW סדרה 2 גראן קופה F44 חלק פנימי

BMW Live Cockpit Professional.

ה-BMW Live Cockpit Professional עם פעולת ניווט כולל שני צגים איכותיים המורכבים מצג מגע 10.25 אינץ' ברזולוציה גבוהה ולוח מחוונים דיגיטלי מלא בגודל 10.25 אינץ'. ניתן להפעיל את מערכת ההפעלה של BMW מגרסה 7.0 גם דרך בקר המגע iDrive (מוצע כאופציה).
אלמנטי גימור פנים מוארים Illuminated Brooklyn‏,(מוצע כאופציה) BMW סדרה 2 גראן קופה F44 חלק פנימי

אלמנטי גימור פנים מוארים Illuminated Brooklyn (מוצע כאופציה).

הגימור הפנימי המואר Illuminated Brooklyn (מוצע כאופציה) עם הדגש Triangle בלוח המכשירים ובגימור הדלת מספק אווירה מודרנית עם תחושת יוקרה בפנים הרכב. התאורה האחורית הייחודית והנוצצת יוצרת אווירה מושכת ונעימה בתוך הרכב.
חלון גג פנורמי BMW סדרה 2 גראן קופה F44 מבט ממעוף הציפור

חלון גג פנורמי.

כאשר חלון הגג הפנורמי פתוח הדבר מאפשר כניסת אוויר צח לתוך הרכב. כאשר הוא סגור, הוא מאפשר להציף את תא הנוסעים באור השמש. הוא נפתח ונסגר באופן מלא ואוטומטי בלחיצת כפתור או בעזרת מפתח הרכב; ניתן להזיז אותו לפנים ולאחור, לפתוח את חלקו האחורי, להפעיל את וילון הגלילה ואת מגן הרוח.
מושבים ספורטיביים,(מוצע כאופציה) BMW סדרה 2 גראן קופה F44 חלק פנימי

מושבי ספורט לנהג ולנוסע הקדמי.

המושבים הספורטיביים לנהג ולנוסע הקדמי כוללים תמיכות צד למושב ולמשענת הגב, הגדולות משמעותית מאלו שבמושבים הרגילים; בזכות כוונון תמיכת הירכיים, המושבים מצטיינים ביכולות ארגונומיות מעולות ובתמיכה צדדית טובה יותר בפניות מהירות. ניתן לכוונן את עומק מושב הנהג (בצורה מכנית) וגם את רוחב משענת הגב (בצורה חשמלית).

יכולות דינמיות.

מנוע, מערכות ההינע וטכנולוגיות השלדה של ה-BMW סדרה 2 גראן קופה.

שדרוג משמעותי לסגמנט הקומפקט-יוקרה: באמצעות מערכות טכנולוגיות כגון מתלים אדפטיביים (מוצע כאופציה), תיבת ההילוכים כפולת המצמד ומערכת ה-xDrive (מוצע כאופציה) המניעה את כל הגלגלים, ה-BMW סדרה 2 גראן קופה היא מכונית זריזה שנוצרה במטרה להוביל את פלח שוק זה - בשילוב מנועי בנזין BMW TwinPower Turbo עוצמתיים ויעילים במיוחד.

מנוע בנזין 2.0 ליטרים 4 צילינדרים BMW TwinPower Turbo‏, BMW סדרה 2 גראן קופה F44

מנוע בנזין 1.5 ליטרים 3 צילינדרים BMW TwinPower Turbo.

מנוע בנזין בעל 3 צילינדרים בנפח של 1.5 ל' BMW TwinPower Turbo מבטיח הנאה מקסימלית מנהיגה. מדובר במנוע מרשים, המעביר את הכוח בזריזות, גם במהירויות מנוע נמוכות, תוך כדי שמירה על תצרוכת דלק ופליטת מזהמים נמוכות.
תיבת הילוכים אוטומטית Steptronic בעלת 7 הילוכים, BMW סדרה 2 גראן קופה F44

תיבת הילוכים אוטומטית Steptronic בעלת 7 הילוכים.

תיבת ההילוכים האוטומטית Steptronic בעלת 7 הילוכים בטכנולוגיית מצמד כפול משלבת יעילות גבוהה עם החלפת הילוכים חלקה במיוחד ונוחות נהיגה מרשימה הודות ליחסי העברה צמודים ופעולה זריזה. בצורה זו היא משלבת בין נוחות עילאית, יכולות דינמיות מרשימות וחיסכון משופר בדלק.
תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic בעלת 8 הילוכים, BMW סדרה 2 גראן קופה F44

תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic בעלת 8 הילוכים (בדגם M235i בלבד).

תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic בעלת 8 הילוכים מחליפה הילוכים במהירות מרשימה. בין אם אתה משתמש במצב אוטומטי ובין אם אתה מחליף הילוכים ידנית - לשיוט נוח או לנהיגה דינמית אינטנסיבית. במצב ספורט, וכאשר ידית ההילוכים במצב S/M, החלפת ההילוכים מכווננת לספק ביצועים מקסימליים.
גלגל הגה M Sports‏ (מוצע כאופציה) עם מערכת Servotronic‏, BMW סדרה 2 גראן קופה F44 תא נהג

הגה ספורט M (מוצע כאופציה).

הגה ספורט M (מוצע כאופציה) עם מערכת ה-Servotronic (תגבור תלוי מהירות) מספקים תגובה ישירה וזריזה ומאפשרים פחות מאמץ פיזי לצורך סיבוב גלגל ההגה. ניתן לבצע פניות מדויקות יותר ובכך לקבל מאפייני התנהגות אתלטיים יותר במיוחד בכבישים מפותלים.
BMW סדרה 2 גראן קופה, עם BMW xDrive F44 (מוצע כאופציה) צילום מקרוב, חלק אחורי

BMW xDrive (בדגם M235i בלבד).

המערכת החכמה להנעה כפולה BMW xDrive מעבירה את כוח ההנעה לגלגלים הקדמיים והאחוריים בצורה חלקה ומשתנה לקבלת אחיזה מקסימלית, יכולות דינמיות גבוהות ובטיחות בכל נסיעה. כדי לשפר עוד יותר את זריזות הרכב, מערכת חלוקת הכוח האלקטרונית יכולה להתגבר לדוגמה על היגוי יתר או על תת היגוי בפניות.
מתלה M Sport‏, (מוצע כאופציה) BMW סדרה 2 גראן קופה F44

מתלה M Sport (מוצע כאופציה).

מערך מתלים M Sport מנמיך את הרכב בכ-10 מ"מ. הוא גם מתאפיין בקפיצים קשיחים יותר, בולמי זעזועים קשיחים יותר ובמוטות מייצבים עבים יותר. כאשר רכיבים אלה משולבים יחד, הם יוצרים חוויה ישירה יותר, נהיגה ספורטיבית במיוחד.
מתלים אדפטיביים BMW סדרה 2 גראן קופה F44 (מוצע כאופציה)

מתלים אדפטיביים (מוצע כאופציה).

המתלים האדפטיביים (מוצע כאופציה) מאפשרים לכוונן את מאפייני השיכוך כך שיתאימו למצב הנהיגה ומשלבים בין נוחות נסיעה ויכולות דינמיות לבין בטיחות ברמה הגבוהה ביותר האפשרית. באמצעות לחיצה על מתג ה- Driving Experience Controlניתן לבחור בין מצבי הנהיגה השונים.

מערכות עזר ופעולות נוחות.

מערכות עזר חדשניות לנהג ומאפיינים טכנולוגיים ב-BMW סדרה 2 גראן קופה.

ה-BMW סדרה 2 גראן קופה מציגה התקדמות טכנולוגית משמעותית אפילו בפרטים הקטנים ביותר. מערכות עזר חדשניות לנהג כגון מערכת העזר בנסיעה לאחור (מוצע כאופציה)

BMW סדרה 2 גראן קופה, עם BMW ConnectedDrive ו-BMW Personal Copilot‏ F44 חלק פנימי
Parking Assistant‏,(מוצע כאופציה BMW סדרה 2 גראן קופה F44 חלק פנימי

Parking Assistant (מוצע כאופציה).

חבילת Parking Assistant (מוצעת כאופציה) הופכת את פעולת החניה לקלה יותר. המצלמה האחורית מציגה את חלקו האחורי של הרכב בצורה ברורה. בקרת מרחק חניה אקטיבית מציעה הגנה נוספת מפני נזק הנגרם בחניה. מערכת העזר לחניה מחנה אוטומטית את הרכב, במקביל למדרכה או בניצב לה, מערכת העזר לנסיעה לאחור מסייעת לך בנסיעה לאחור במקומות צרים לדוגמה.
בקרת השיוט האדפטיבית (מוצע כאופציה) עם פעולת "עצור וסע" BMW סדרה 2 גראן קופה F44

בקרת שיוט אדפטיבית (מוצע כאופציה).

בקרת השיוט האדפטיבית (מוצע כאופציה) עם פעולת "עצור וסע" מאפשרת נהיגה במהירות קבועה עד 160 קמ"ש תוך שמירה על מרחק שהוגדר מראש מהרכב שלפניך, כולל עצירה מלאה והתחלת נסיעה כאשר התנועה נעצרת ומתחילה לנוע מחדש. אזהרת ההתנגשות החזיתית עם בלימה אוטונומית מזהה כלי רכב נייחים, הולכי רגל ורוכבי אופניים.
חבילת הבטיחות "Driving Assistant‏", BMW סדרה 2 גראן קופה F44 חלק פנימי

Driving Assistant.

חבילת הבטיחות "Driving Assistant" כוללת מערכות מבוססות מצלמה - התראת התנגשות חזיתית עם בלימה אוטונומית ומערכת התראה על סטייה מנתיב. בנוסף, קיים רדאר בחלק האחורי של המכונית שמספק התראות על תעבורה אחורית צולבת ועצמים בשטח מת.

  • נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה. הבלאי משפיע על הקיבול של הסוללה ועל טווח הנסיעה, היורד עם חלוף הזמן. לפיכך הנתונים בפועל יכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.