רדיקלים חופשיים.

מנועי TwinPower Turbo BMW ב-BMW סידרה 2 קופה.

המראה של BMW סידרה 2 קופה אינו המאפיין הייחודי היחיד שלה. הודות לטכנולוגיות EfficientDynamics החכמות של BMW, למשל, מנוע הבנזין עטור הפרסים, בעל 6 צילינדרים בטור בטכנולוגיית BMW TwinPower Turbo נחשב לאמת המידה המקובלת בכל הקשור לפיתוח דינמי של כוח ולחיסכון מרשים. עם כל מנוע שתבחר - ביצועים חסרי תחרות בקבוצה, בטווח רחב של סל"ד, הופכים את BMW סידרה 2 קופה לתחנת הכוח האולטימטיבית.

מנועי בנזין בטכנולוגיית BMW TWINPOWER TURBO.

מנועי הבנזין מהדור החדש, עם טכנולוגיית BMW TwinPower Turbo, מעניקים הספקת כוח זריזה ומרשימה ותגובה מעולה, גם במהירויות מנוע נמוכות. בה בעת, הם חסכוניים יותר, פולטים פחות מזהמים ומעניקים ביצועים טובים מאלו של הדור הקודם. במנועים החדשניים משולבות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר של הזרקת דלק, בקרה משתנה על השסתומים עם Double-VANOS וטכנולוגיה חדשנית של מגדשי טורבו - והם מייצגים אבן דרך חשובה באסטרטגיית הפיתוח EfficientDynamics של BMW. התוצאה: מערכת הינע יעילה וחסכונית במיוחד, אשר ממחישה את היכולות הידועות של BMW בכל הקשור לפיתוח מנועים. מנוע הבנזין בעל 6 הצילינדרים בטור בטכנולוגיית BMW TwinPower Turbo, זכה כבר מספר פעמים בתואר מנוע השנה, והוא מצדיק את המוניטין העולמי שלו מבחינת אספקה דינמית של כוח, פעולה חלקה במיוחד ורמות מרשימות של יעילות וחיסכון. המנועים ממשפחת EfficientDynamics של BMW כוללים טכנולוגיה מוכחת ומצליחה, אשר מיושמת כמעט בכל מנועי הבנזין.

 • BMW M240i Coupé

  צילינדרים / שסתומים

  4/6

  נפח מנוע (סמ"ק)

  2,979

  קדח / מהלך (מ"מ)

  94.6/82

  הספק (סל"ד / כ"ס)

  340/5,5800

  מומנט מירבי (סל"ד / קג"מ)

  51.0/1,520-4,500

  יחס דחיסה

  10.2

 • BMW 220i Coupé

  צילינדרים / שסתומים

  4/4

  נפח מנוע (סמ"ק)

  1,997

  קדח / מהלך (מ"מ)

  94.6/82.0

  הספק (סל"ד / כ"ס)

  184/5,000

  מומנט מירבי (סל"ד / קג"מ)

  27.5/1,350-4,600

  יחס דחיסה

  11.0

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.