אזור הנוחות שלך מתרחב.

נוחות ובטיחות ב-BMW סידרה 2 קופה.

לפעמים נוח יותר לשחות נגד הזרם - כפי שממחישה היטב BMW סידרה 2 קופה. גם מי שמתקדמים במסלולים משלהם יודעים להעריך נסיעה בטוחה בדרך מוארת היטב. והנהגים המגיעים ממול יכולים לנהוג ברוגע, מבלי להסתנוור. מערכת Servotronic מספקת היגוי אופטימלי בכל עת ופרטים רבים נוספים הופכים גם ימים בלתי שגרתיים לנוחים יותר - בכל מקום שאליו מגיעים בחיים.

SERVOTRONIC.

SERVOTRONIC.

סיוע כוח אופטימלי בהיגוי.

ליהנות מסיוע כוח אופטימלי בהיגוי בכל מצבי הנהיגה - באמצעות Servotronic. המערכת מתאימה את סיוע הכוח למהירות הנסיעה הנוכחית ומעניק תגובת היגוי ישירה ומדויקת במהירויות גבוהות. המערכת מבטיחה גם נוחות עילאית על-ידי הפחתה למינימום של המאמץ הפיזי הדרוש להיגוי, וכן על-ידי הגברה מרבית של הזריזות בשעת חניה, תמרון או נסיעה בדרכים צרות או מפותלות.

שימושיות.

BMW סידרה 2 קופה מציעה גם סטנדרטים פנימיים גבוהים. תאי האחסון בדלתות מסוגלים אפילו להכיל בקבוקים של ליטר אחד. מחזיקי ספלים בקונסולה המרכזית ובמשענת היד המרכזית מאחור מבטיחים אחסון בטוח של משקאות.
ניתן לקפל את גבות המושבים האחוריים ביחס של 40:20:40 (אופציונלי). להובלת מטענים ארוכים וגדולים יותר וחבילת תאי האחסון (אופציונלי) משפרת את יכולת הנשיאה של BMW סידרה 2 קופה באמצעות פריטים מועילים כגון רשת לרצפה, מחזיקי סלים וטבעות עיגון בתא המטען. כך אפשר ליהנות מרמות גבוהות של בטיחות ושימושיות.

פתיחה ונעילת דלתות ללא מפתח (COMFORT ACCESS)

חדשנית וקלה לשימוש - מערכת ה-Comfort Access מאפשרת לפתוח את דלתות המכונית ולהתניע את המנוע מבלי להשתמש במפתח. את המפתח אפשר לשאת בכיס המכנסיים או בתיק, והוא מזוהה באופן אוטומטי ברגע שמתקרבים למכונית. לאחר שנעילת הדלתות משוחררת באופן אוטומטי, הנהג יכול להיכנס ולהתניע את המנוע בלחיצה על לחצן Start/Stop.
מערכת ה-Comfort Access משתמשת באימות הזהות באמצעות המפתח לרמה גבוהה של ביטחון.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.