להיפתח לסגנון חדש לחלוטין.

חבילות העיצוב BMW Lines עבור BMW סידרה 2 קבריו.

להיפתח לסגנון חדש לחלוטין.

חבילות העיצוב BMW Lines עבור BMW סידרה 2 קבריו.

שותפה מסוגננת, אתלטית אלגנטית או מכתיבת מגמות ייחודית: רק אתה מחליט איזה אופי להעניק ל-BMW סידרה 2 קבריו. במסגרת חבילות העיצוב של BMW, מוצעות שתי גרסאות עיצוב שונות. לספורטאים חסרי פשרות כדאי לשקול את חבילת M Sport.

להיפתח לסגנון חדש לחלוטין.חבילות העיצוב BMW Lines עבור BMW סידרה 2 קבריו.

שותפה מסוגננת, אתלטית אלגנטית או מכתיבת מגמות ייחודית: רק אתה מחליט איזה אופי להעניק ל-BMW סידרה 2 קבריו. במסגרת חבילות העיצוב של BMW, מוצעות שתי גרסאות עיצוב שונות. לספורטאים חסרי פשרות כדאי לשקול את חבילת M Sport.

חבילת M SPORT.

הספורט האתגרי מגיע לרחובות העיר: חבילת M Sport מאפשרת לך להדגיש את האופי הפראי של BMW סידרה 2 קבריו. בשילוב עם חבילת העיצוב M Aerodynamics, היא מעניקה מנה נוספת של פלפל - לא רק כשמסתכלים עליה, אלא גם בכל נסיעה ספורטיבית.

 • עיצוב חיצוני.

  חבילת M Sport הותאמה במיוחד לנהגים דינמיים, כפי שממחישים מתלי M Sport וחבילת העיצובM Aerodynamic עם פגוש קדמי מיוחד, חצאיות צד ופגוש אחורי. בנוסף לחישורים הכפולים של חישוקי הסגסוגת הקלה M בקוטר 17 אינץ' דגם 460M, מעניקים גם בלמיM Sport בעלי הקליפרים הכחולים נופך מרשים נוסף. את המראה הדינמי משלימים היטב שמונה הפסים הרחבים בשבכת הכליות וגימור הכרום של קצה צינור הפליטה, בשילוב עם מאפייני העיצוב בגימור Shadow Line מבריק של BMW Individual והצבע המטאלי הייחודי Estoril Blue.
  צבעים נוספים שמוצעים בשילוב עם חבילת M Sport כוללים את הצבע המטאלי Mineral Grey, הצבע המטאלי Sapphire Black, הצבע המטאלי Glacier Silver, הצבע המטאלי Mineral White, הצבע Alpine White והצבע המטאלי Melbourne Red.
  כחלופה מוצעים גם חישוקי M מסגסוגת קלה בקוטר 18 אינץ' דגם 461M, Double-spoke style בגוון כסוף ובצבע Ferric Grey מטאלי עם צמיגים במידות שונות מלפנים ומאחור.

 • תא נוסעים.

  חבילת M Sport מקבלת את פניהם של הנוסעים שנכנסים למכונית עם ספי דלתות בגימור M ועם מושבי ספורט לנהג ולנוסע הקדמי בריפוד משולב בד/Alcantara, בדוגמת 'Hexagon' ובגוון Anthracite עם תפרים בגוון מנוגד Royal Blue בסגנון ייחודי של M. תאורת קבלת הפנים מלפנים ומאחור משרה תחושה דינמית, בשילוב עם תאורת אווירה מלפנים, מאחור, באזור הרגליים מלפנים ובתא האחסון שבקונסולה המרכזית - שאת הגוון שלה ניתן לבחור מבין הצבעים הייחודיים כתום-אדום או לבן באמצעות מערכת ה-iDrive. חיפויי פנים בגימור אלומיניום עם שיבוצים בצבע Estoril Blue או שחור (לבחירת הלקוח) יוצרים רושם מרהיב וספורטיבי. בחלק העליון של המכונית, יוצר חיפוי התקרה של BMW Individual בגוון Anthracite מראה ספורטיבי. מאפיינים בולטים נוספים של חבילתM Sport כוללים משענת יד מתכווננת למרחק, משענת M לרגלו של הנהג, רפידת ברכיים בצד ימין של אזור הרגליים של הנהג, ידית הילוכים מקוצרת עם לוגו M (בשילוב תיבת הילוכים ידנית) גלגל הגה M מצופה עור עם מתגים רב-תכליתיים, וכן לוח מחוונים עם מדים בעיצוב ייחודי ולוח שנתות שעוצב בקפידה. מערכת ה- Driving Experience Control כולל גם תכנית SPORT+. את חבילת M Sport משלים מפתח מכונית עם עיטורים בגוון Estoril Blue.
  בהזמנה מיוחדת (אופציונלי) ניתן לקבל, בשילוב עם חבילת M Sport, גם ריפודי עור שחורים יוקרתי 'Dakota', ריפודי עור בהירים 'Dakota' בגוון Oyster עם עיטורי Oyster כהים, ריפודי עור חומים 'Dakota' בגוון Terra או ריפודי עור אדומים 'Dakota' בגוון Coral Red עם עיטורים שחורים. תא הנוסעים זוכה לאווירה מהודרת גם הודות לחיפויי הפנים בגימור Fine Brushed Aluminium עם עיטורים בשחור או ב-Oxide Silver, או חיפויי עץ משובח 'Fineline' Stream או 'Fineline' Pure - כל אחד מהם עם עיטורי כסופים.

חבילת עיצוב LUXURY LINE.

פריטי עיצוב יוקרתיים, בכרום מבריק, משדרים מסר ברור כבר ממבט ראשון: חבילת העיצוב Luxury Line BMW מתמקדת באלגנטיות ובתחכום. בנוסף, מערכת בקרת מרחק חניה (Park Distance Control) מסייעת לתמרן את המכונית למקומות החנייה הצרים ביותר - כדי שתיהנה מחופש רב עוד יותר שנלווה ליוקרה.

 • עיצוב חיצוני

  חבילת העיצוב Luxury Line מתאפיינת בעיצוב מרשים. החישוקים מסגסוגת קלה בקוטר 17 אינץ' דגם 380
  Y-spoke style, שבכת הכליות של BMW עם אחד עשר פסים בגימור כרום מבריק בחזית, פריטי העיצוב בגימור Chrome Line BMW, הפגושים בעלי המאפיינים הייחודיים מלפנים ומאחור וקצה צינור הפליטה בגימור כרום מבריק משתלבים בהרמוניה מושלמת במראה המודרני של המכונית. כיתוב "Luxury" בצדי המכונית משדר את המסר של הדגם הזה בצורה ברורה.
  כמו כן, מערכת בקרת מרחק חניה (Park Distance Control) מאחור מקילה על החניית המכונית ועל הסעתה לאחור אל מקומות צרים. פנסי הערפל בפגוש הקדמי משפרים את הבטיחות בתנאים של ראות ירודה בשל מזג אוויר גרוע.
  חישוקים מסגסוגת קלה בקוטר 18 אינץ' דגם 387
  V-spoke style וצמיגים בעלי מידות שונות מלפנים ומאחור מוצעים כחלופה בדגם Luxury Line.

 • תא נוסעים

  חיפויי הסף של דגם Luxury Line, בגימור אלומיניום עם כיתוב "BMW Luxury", מוסיפים נופך אטרקטיבי לתא הנוסעים. ריפודי עור בהירים 'Dakota' בגוון Oyster עם עיטורי Oyster כהים וצבע פנימי בהיר מעניקים נוחות יוצאת דופן ומראה אסתטי. החלק העליון של לוח המכשירים הוא בצבע שחור. חיפויי הפנים של תא הנוסעים בגימור עץ משובח 'Fineline' Stream עם עיטורים בגוון כסוף מחמיאים מאוד לעיצוב של הקונסולה המרכזית.
  תאורה פנימית בגוון משתנה כתום-אדום או לבן, עם פנסים נוספים בעמודי B, מקלה על ההתמצאות בתא הנוסעים בשעות החשיכה ואפשר להפעיל אותה בעזרת מערכת ה- iDrive. המפתח השחור של המכונית מתאפיין בעיטורי כרום.
  עם שילוב מרגיע של תאורה ישירה ועקיפה, חבילת התאורה עם מקורות אור שונים בטכנולוגיית LED יוצרת אווירה נעימה וידידותית. הנהג נהנה גם מבקרת שיוט דינמית ומגלגל הגה ספורטיבי מצופה עור עם מתגים רב-תכליתיים.
  חבילה שימושית של תאי אחסון עם שפע אפשרויות אחסון שימושיות משלימה היטב את תא הנוסעים בדגם Luxury Line.