האצל סמכויות לעוזרים אמינים ויעילים.

מערכות סיוע לנהג במסגרת טכנולוגיות ConnectedDrive של BMW ב-BMW סידרה 2 קבריולט.

טכנולוגיות חדשניות רבות מסייעות לך בדרכים שונות ומעניקות נוחות ובטיחות ברמות הגבוהות ביותר. הכל כדי שתוכל להתמקד באחד הדברים החשובים ביותר בחיים - הנאה מנהיגה ללא דאגות.

חבילת DRIVING ASSISTANT (אופציונלי)

חבילת הבטיחות Driving Assistant משלבת בין מערכות אשר מבוססות על מצלמה, וכוללת את המערכת להתראה על סטייה מנתיב ואת מערכות התראת התקרבות וגילוי הולכי רגל עם תפקוד של בלימה קלה בעיר. המערכת להתראה על סטייה מנתיב מגלה סימוני נתיב ומתריעה בפני הנהג על סטייה בלתי מכוונת מהנתיב במהירות גבוהה מ-70 קמ"ש לערך באמצעות רטט של גלגל ההגה. ההתראה אינה מופקת אם הסטייה מהנתיב הייתה מכוונת, כלומר אם מאותתי הפנייה הופעלו.
בעוד שמערכת התראת התקרבות עם תפקוד של בלימה קלה בעיר מגלה כלי רכב, המערכת לגילוי הולכי רגל עם תפקוד של בלימה קלה בעיר מגיבה להולכי רגל. אם הרכב שמלפנים בולם באופן פתאומי, ה-BMW מגיבה באופן מידי אם התראת בקרת ההתקרבות פעילה. בשלב ראשון מופיע סמל התראה, בשלב הבא הסמל מתחיל להבהב ולאחר מכן מושמע אות קולי. אם הנהג עדיין לא מגיב, במהירות נמוכה מ-60 קמ"ש לערך, המערכת מפעילה בלימה עצמית. במהירות של כ-20 עד 25 קמ"ש, ההתראה על הולכי רגל מסייעת לך להימנע מפגיעה בהולכי רגל, ובמהירות של עד 60 קמ"ש היא מפחיתה את חומרת התאונה. אם המערכת צריכה להתערב, היא מכינה מראש את הבלמים לתגובה מהירה יותר ובמידת הצורך מתחילה לבלום. סייען הערנות עוקב אחר התנהגות הנהג כדי לגלות סימני עייפות. אם מתגלה התנהגות חריגה, מופיעה בצג הבקרה המלצה לצאת להפסקת התרעננות.

  • בקר מגע iDrive

    בקר המגע iDrive עם לחצני תפריט לבקרה ישירה, שמונה סימניות לתפקודים ובקרה קולית מבטיחים הפעלה אינטואיטיבית ומאפשרים להזין את כתובת היעד בכתב יד באמצעות משטח המגע. הודות לתצוגה התלת ממדית של המפה, אשר הופכת תמונות לוויין לרקע עבור המפה - תוך הצגה של אתרים שנבחרו במתכונת של תצלום ריאליסטי - הופך הניווט לחוויה חזותית מלהיבה.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.