פתוחה לחוויית נהיגה ללא דאגות.

נוחות ובטיחות ב-BMW סידרה 2 קבריולט.

אתה מוזמן ליהנות מהחופש בנהיגה עם גג פתוח ולהניח למערכות הסיוע הרבות של BMW סידרה 2 קבריו לדאוג לכל השאר. הן מבטיחות ראות אופטימלית וסיוע יעיל ככל האפשר. תפקודים חכמים להובלה ואחסון מסייעים לשאת אפילו את פריטי המטען הגדולים ביותר. והודות להצעות המגוונות של שירות BMW, אינך צריך לדאוג גם בכל הקשור לתחזוקה ותיקונים, במידת הצורך.

.SERVOTRONIC

 

aליהנות מסיוע כוח אופטימלי בהיגוי בכל מצבי הנהיגה - באמצעות Servotronic. המערכת מתאימה את סיוע הכוח למהירות הנסיעה הנוכחית ומעניקה תגובת היגוי ישירה ומדויקת במהירויות גבוהות. 
המערכת מציעה גם נוחות עילאית על-ידי הפחתה למינימום של המאמץ הפיזי הדרוש להיגוי, וכן על-ידי הגברה מרבית של הזריזות בשעת חניה, תמרון או נסיעה בדרכים צרות או מפותלות.
יחידת בקרה מסתייעת במדידה אלקטרונית של המהירות כדי לקבוע את המידה הנחוצה של סיוע הכוח בהיגוי בכל מצבי הנהיגה. סיוע הכוח מותאם בצורה יעילה ומדויקת בהרבה לתנאים הנהיגה המסוימים, בהשוואה למערכות רגילות של הגה כוח.
כתוצאה מכך, במהירות נמוכה נחוץ רק מאמץ מינימלי כדי לסובב את הגלגלים. כשהמהירות עולה, סיוע הכוח מופחת באופן הדרגתי כדי להבטיח תחושה ישירה יותר בנהיגה ולשפר את היציבות הכיוונית. 
 

 

פתיחה ונעילת דלתות ללא מפתח (COMFORT ACCESS)

חדשנית וקלה לשימוש - מערכת ה-Comfort Access מאפשרת לפתוח את דלתות המכונית ולהתניע את המנוע מבלי להשתמש במפתח. את המפתח אפשר לשאת בכיס המכנסיים או בתיק, והוא מזוהה באופן אוטומטי ברגע שמתקרבים למכונית. לאחר שנעילת הדלתות משוחררת באופן אוטומטי, הנהג יכול להיכנס ולהתניע את המנוע בלחיצה על לחצן Start/Stop.
מערכת הפעלת המגע משתמשת באימות הזהות באמצעות המפתח לרמה גבוהה של ביטחון.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.