משחקי כוח.

BMW M140i: 340 HP

משחקי כוח.

BMW M140i: 340 HP

משחקי כוח.BMW M140i: 340 HP

לאתלטיות הדינמית בקבוצה של המכוניות הקומפקטיות יש שם משלה: BMW M140i. או, במלים אחרות: נהיגה מהנה עוד יותר. אתה מוזמן לחוות סנסציה שעולה על כל דמיון כשידיך אוחזות בגלגל ההגה ורגלך לוחצת על דוושת ההאצה. ועדיף לבחור בדרכים משניות ומתפתלות, כשהרכיבים הרבים, המיוחדים ל-M Performance ומותאמים במיוחד אלה לאלה - מהמנוע ועד למתלים ולעיצוב - מעניקים נהיגה עתירת אדרנלין. הצמרמורות מובטחות.

 

Read more

SIX PACK.

מנוע בנזין בעל 6 צילינדרים בטור בטכנולוגיית TwinPower Turbo M Performance.

SIX PACK.

מנוע בנזין בעל 6 צילינדרים בטור בטכנולוגיית TwinPower Turbo M Performance.

יעילות מרשימה, עצמה גבוהה במיוחד: מנוע הבנזין בעל 6 צילינדרים בטור, בטכנולוגיית TwinPower Turbo M Performance, מצטיין בפיתוח העילאי של הכוח ובפעולה החלקה כמשי, בשילוב עם צליל ספורטיבי. הודות לטכנולוגיות Double-VANOS, Valvetronic, High-Precision Injection ומגדש טורבו TwinScroll, הוא מפתח הספק של 340 כ"ס וצריכת דלק ממוצעת במסלול משולב של 7.1 ליטר בלבד ל-100 ק"מ (בשילוב עם תיבת הילוכים אוטומטית).

Read more

קטלוג, מפרט טכני וספר נהג.

מכתיבה את הקצב.

הודות לדינמיקת הנהיגה, מגלמת BMW M140i את ההנאה הטהורה של M Performance. עם רכיבים רבים ועתירי ביצועים, היא מספקת הנאה אינטנסיבית וחסרת תחרות מהנהיגה. בשילוב עם היגוי Sport ההמשתנה, מתלי M Sport המונמכים מספקים התנהגות זריזה ומלהיבה - ומעבירים את העצמה המרשימה לדרך בצורה מדויקת. בלמיM Sport תוכננו, כמובן, להעניק ביצועי בלימה יוצאי דופן. ותיבת הילוכים Sport אוטומטיתSteptronic בעלת 8 הילוכים מעניקה האצות מהירות הודות לשילובים המהירים במיוחד - כפי שיאשר, ודאי, הדופק שלך.

  • היגוי Sport משתנה

    היגוי Sport המשתנה עם מערכת Servotronic מעניק תגובת היגוי ישירה וזריזה ומבטיח שיהיה צורך בפחות מאמץ פיזי כדי לסובב את גלגל ההגה. המערכת משנה את יחסי ההעברה של ההגה בהתאם לזווית שבה מסובבים את גלגל ההגה. ההתנהגות משתפרת בנהיגה דינמית יותר וצריך להפעיל פחות מאמץ כדי לסובב את גלגל ההגה בתמרוני חנייה ופניות.

  • מתלי M Sport

    מתלי M Sport מתאפיינים בכוונון ספורטיבי של המתלים, ובמכוניות עם הנעה אחורית השלדה מונמכת בכ-10 מילימטר. המתלים כוללים קפיצים קצרים יותר וכוונון הדוק יותר של בולמי הזעזועים, לצד מייצבים קשיחים יותר. יחדיו, מעניקים שיפורים אלה כוונון ישיר עוד יותר שמסייע כשנוהגים בסגנון דינמי במיוחד.

  • תיבת הילוכים Sport אוטומטיתSteptronic בעלת 8 הילוכים

    ותיבת הילוכים Sport אוטומטיתSteptronic בעלת 8 הילוכים, מעניקה החלפות הילוכים ספורטיביות במיוחד. הן כשההחלפות מתבצעות באופן אוטומטי והן כשמחליפים הילוכים באופן ידני, בעזרת פקדי העברת ההילוכים בגלגל ההגה - לשיוט נינוח או נהיגה דינמית במיוחד. במצב נהיגה SPORT, כשבורר ההילוכים נמצא במסילת השילוב השמאלית S/M, שילוב ההילוכים תוכנן לביצועים מרביים.

חליפת מרוצים.

החזית של BMW M140i מעוררת השראה עם פתחי אוויר גדולים, כחלק מחבילת האווירודינמיות M שמותקנת כאבזור סטנדרטי, עם עיטורים בגוון Ferric Grey. גם בתי המראות האווירודינמיים הם בגוון Ferric Grey. את ההופעה האלגנטית משלימים חישוקי סגסוגת קלה M בקוטר 18 אינץ', דגם 719 M ובגוון Jet Black, והקצוות של צינור הפליטה, משני צידי המכונית, בגימור כרום מושחר. המאפיינים המרשימים בתא הנוסעים כוללים מושבי M Sport, גלגל הגה M מצופה עור כאבזור סטנדרטי, משענות M לרגל וחיפויי פנים M. פרטים ייחודיים דוגמת חיפויי M Performance לספי הדלתות ומחוונים ייחודיים של M Performance תורמים תרומה נוספת לאווירה הספורטיבית.

העוצמה נשארת במשפחה.

העוצמה נשארת במשפחה.

מכוניות M Performance מרשימות בהספק רב עצמה. הן מעניקות דינמיקת נהיגה מלהיבה מבלי להקריב את הנוחות. ולמרות האתלטיות הגבוהה, הן מפגינות עיצוב מרשים, מסוגנן וממוקד. מכוניות M Performance: נהיגה מהנה עוד יותר.

Read more

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

Read more