מחפשת ריגושים.

דינמיקת נהיגה, יעילות וחיסכון ב-BMW 1-SERIES.

מחפשת ריגושים.

דינמיקת נהיגה, יעילות וחיסכון ב-BMW 1-SERIES.

מחפשת ריגושים.דינמיקת נהיגה, יעילות וחיסכון ב-BMW 1-SERIES.

מקסימום ספורט. מינימום צריכה. הודות למומנט המרשים של מנועי הטורבו המטפסים בשקיקה למעלה הסל"ד, BMW 1-SERIES מעניקה חוויית נהיגה נמרצת וזריזה במיוחד. במיוחד בשילוב עם המתלים האדפטיביים M המוצעים כאופציה ועם היגוי ה-Sport המשתנה, המוצעים לפי הזמנה. בין בנהיגה בעיר ובין בדרכים משניות או בכביש המהיר, סדרה 1 היא גם מכונית חסכונית במיוחד. בתכנית ECO PRO, צריכת הדלק נמוכה להפליא, כדי שתוכל להישאר רגוע לחלוטין גם בתחנת הדלק.

Read more

קידום מהיר.

לשלוט מיד בכל דרך. זה לא מפתיע כלל, מפני ש-BMW 1-SERIES מעוררת השראה במבחר העשיר של המנועים רבי העצמה, בהנעה האחורית ובחלוקת המשקל המושלמת, ביחס של 50:50, בין הסרנים - להתנהגות מדויקת ועוצרת נשימה ולביצועים מלהיבים. שורה של תוספות אופציונליות מסייעת ליהנות עוד יותר מהדינמיקה רבת העצמה ומהזריזות הספורטיבית: מתלים אדפטיביים, תיבת הילוכים האוטומטית Steptronic בעלת שמונה הילוכים, היגוי ה-Sport המשתנה ומנוע בנזין בעל 6 צילינדרים בטור ומגדש טורבו - הייחודי בקבוצה זו של מכוניות - מעניקים הנאה ייחודית מהנהיגה.

ALL-WHEEL DRIVE FOR THE 1 SERIES.

Ideal for difficult driving situations on road, particularly in bad weather, the intelligent BMW all-wheel drive system xDrive adapts perfectly to all conditions. Result: ideal traction and tracking stability provide even more driving dynamics and agility.

 • xDrive

  The intelligent BMW xDrive all-wheel drive system adapts perfectly to even the most challenging road surface conditions, ensuring optimal traction at all times. xDrive and Dynamic Stability Control (DSC) ensure that the BMW remains safe and stable. Controlled via the DSC sensor system, xDrive flexibly and quickly distributes drive power between the axles in order to prevent oversteer or understeer on bends, thereby ensuring outstanding directional stability. Moreover, it guarantees a rapid, safe acceleration even on slippery or steep stretches. In critical road conditions, the DSC doesn't need to intervene as much. Thus, BMW xDrive combines all the advantages of an all-wheel drive system – traction, directional stability and driving safety – with classic BMW dynamism.

דופק מואץ.

דופק מואץ.

בליבה של כל BMW 1-Series פועם המנוע - ומערך המנועים הנוכחי מציע התאמה לכל דרישה. זאת מפני שכל מנועי הטורבו-בנזין ממשפחת EfficientDynamics BMW - בעלי 3, 4 או 6 צילינדרים - מרשימים בביצועים נמרצים הודות לטכנולוגיית TwinPower Turbo החדשנית של BMW, גם בטווח הנמוך של סיבובי המנוע. ובה בעת, הם מפגינים רמות מרשימות של יעילות וחיסכון ונהיגה דינמית עוד יותר. חוויית הנהיגה המושלמת כבר בפנים.

Read more

תיבת הילוכים SPORT אוטומטית STEPTRONIC בעלת 8 הילוכים.

תיבת הילוכים Sport אוטומטית Steptronic בעלת 8 ההילוכים, אשר מוצעת כאופציה, מבטיחה רמות מרביות של דינמיות, יעילות, חיסכון ונוחות. השינויים הקטנים במהירות המנוע בין ההילוכים משפרים את ההאצה ומבטיחים שהחלפות ההילוכים כמעט שלא יורגשו. בה בעת, מהירות המנוע נשמרת ברמה אידיאלית של סיבובי מנוע לפיתוח אופטימלי של כוח תוך צמצום של רמת הרעש. ההילוך השמיני מפחית את סיבובי המנוע בנסיעה מהירה ומפחית את צריכת הדלק ואת פליטת CO2.

 • מצב נהיגה Sport+

  הבחירה הנכונה לנהיגה בסגנון ספורטיבי עד למגבלות ולהשגת הביצועים הטובים ביותר הוא מצב הנהיגה SPORT+. זאת מפני שהשינויים המינימליים במהירות המנוע בין ההילוכים מבטיחים האצה בכוח דחף גבוה במיוחד. מלבד זאת, תפקוד DTC (בקרת אחיזה דינמית) מופעל ומעניק לגלגלים המונעים יכולת החלקה משופרת.

 • מצב נהיגה Sport

  בשילוב עם המתלים האדפטיביים M האופציונליים מצב הנהיגה SPORT מציע כוונון ספורטיבי יותר של המתלים, בשילוב עם כוונון קשיח יותר של בולמי הזעזועים. כך מובטחות תגובה ספונטנית יותר של מערכות ההינע וההיגוי, וגם הנאה בלתי מוגבלת מהנהיגה.

 • מצב נהיגה Comfort

  מצב נהיגה COMFORT מוצע לנהיגה רוגעת וקלה ולהחלפה חלקה של הילוכים, כאשר המנוע פועל בסל"ד נמוך יותר. בשילוב עם המתלים האדפטיביים M האופציונליים, מהמורות הדרך כמעט ואינן מורגשות.

 • מצב נהיגה Eco Pro

  במצב הנהיגה ECO PRO, היעילות והחיסכון משתפרים מפני שתיבת ההילוכים ממעטת להוריד הילוכים ותפקוד הגלישה מופעל על מנת לאפשר למכונית לגלוש ברמה נמוכה במיוחד של התנגדות, מפני שהמנוע מנותק. צריכת הדלק פוחתת באופן משמעותי וטווח הנסיעה מתארך במידה משמעותית.

טכנולוגיות BMW EFFICIENT DYNAMICS.

טכנולוגיות BMW EFFICIENT DYNAMICS.

צריכת דלק נמוכה יותר. נהיגה מהנה יותר. אלו טכנולוגיות Efficient Dynamics BMW. זוהי חבילה חדשנית של טכנולוגיות, אשר כוללת את מערכת ההינע, ניהול האנרגיה ותפיסת הרכב. התוצאה: צריכת דלק נמוכה יותר ופליטה מועטה יותר של CO2, בשילוב עם רמות גבוהות יותר של דינמיקה והנאה מהנהיגה. החבילה נכללת כסטנדרט בכל מכונית של BMW - וכמובן גם ב-BMW 1-SERIES.

Read more

מערכות סיוע לנהג.

מערכות סיוע לנהג.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

Read more