דיגיטלית מלידה.

מערכות סיוע לנהג ב-BMW 1-SERIES.

דיגיטלית מלידה.

מערכות סיוע לנהג ב-BMW 1-SERIES.

דיגיטלית מלידה.מערכות סיוע לנהג ב-BMW 1-SERIES.

BMW 1-SERIES מצוידת בשורה ארוכה של טכנולוגיות חדשניות שמסייעות לשמור על קישוריות אופטימלית בדרכים ולהגיע רגוע ליעד. ממערכת ניווט פורצת (אופציונלי) דרך ותפקודי בידור ועד לשימוש פשוט באפליקציות של הסמארטפון האישי, תוכל ליהנות מניידות עכשווית שקובעת סטנדרטים חדשים.

Read more

שומרת ראש צמודה.

BMW 1-SERIES מציעה מספר מערכות סיוע חכמות שמקלות על החיים של הנהג. חבילת Driving Assistant עם התרעה בפני פגיעה בכלי רכב / הולכי רגל במהירויות עירוניות וסיוע בבלימה אוטומטית, מתריעה מבעוד מועד על כלי רכב אחרים או על הולכי רגל. התראת סטייה מנתיב מגיבה כשמתגלה סטייה בלתי מכוונת מנתיב הנסיעה וסייען הערנות ממליץ לצאת להפסקת רענון כשמתגלים סימני עייפות כלשהם.

  • בקרת שיוט אקטיבית (אופציונלי)

    בקרת השיוט האקטיבית עם תפקוד Stop&Go המוצעת כאופציה כוללת התראת בקרת קרבה עם תפקוד בלימה ושומרת על מהירות הנסיעה שקבע הנהג ועל מרחק הביטחון הרצוי מהרכב שמלפנים. המכונית מאיצה ובולמת באופן אוטומטי, ושומרת על מרחק ביטחון שנקבע מראש מהרכב שמלפנים, גם אם התנועה מאיטה ואף עוצרת בפקקי תנועה.

  • מערכת עזר לחנייה

    מערכת העזר לחנייה מקלה על החניית המכונית במקביל למדרכה או בניצב אליה. המערכת פועלת באמצעות מדידה של מקומות חנייה פוטנציאליים, אפילו צרים, כאשר חולפים על פניהם במהירות נמוכה. כשמתגלה מקום חנייה מספיק גדול, המערכת מבצעת את פעולות ההיגוי הנחוצות, בעוד שהנהג ממשיך להפעיל את דוושת ההאצה, בורר ההילוכים ודוושת הבלם.

     

דגם M PERFORMANCE.

דגם M PERFORMANCE.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

Read more