מסובבת ראשים.

עיצוב ואבזור ב-BMW 1-SERIES.

מסובבת ראשים.

עיצוב ואבזור ב-BMW 1-SERIES.

מסובבת ראשים.עיצוב ואבזור ב-BMW 1-SERIES.

דינמית בחוץ. ייחודית בפנים. העיצוב המלהיב מצטיין בקסם ספורטיבי, דינמיקה רבת עצמה וחוויית נהיגה מושלמת. עם קווי מתאר מתקדמים, שפת עיצוב אתלטית ואבזור איכותי, BMW 1-SERIES מתאימה בצורה מושלמת לאורח החיים העירוני. שובת עין ומושכת מבטי הערצה.

Read more

עיצוב מושלם.

עם שבכת הכליות הכפולה והייחודית, הכוללת פתחי אוויר גדולים עם מסגרת בלעדית בגימור שחור, החזית של חבילת העיצוב Sport Line Shadow של BMW 1-SERIES ממחישה את האתלטיות רבת העצמה ואת הדחף הבלתי מרוסן קדימה. הפנסים הראשיים השטוחים והכהים מדגישים גם הם את האופי הספורטיבי. כך גם חישוקי הסגסוגת הקלה הספורטיביים המוצעים כאופציה, בקוטר 18 אינץ' דגם 719 M בגוון Jet Black של חבילת העיצוב M Sport Shadow, אשר מוצעים כאופציה עם בלמי M Sport בעלי קליפרים בגימור כחול כהה ייחודי. את המראה מעורר ההשראה של החלק האחורי יוצרים בתי הגלגלים בעלי העיצוב האתלטי, הפגושים הייחודיים והפנסים האחוריים האופיינים, בטכנולוגיית LED ובצורת האות L. הקצוות של צינור הפליטה בגימור כרום מושחר מותקנים כאבזור סטנדרטי בחבילת העיצוב M Sport Shadow ובדגם BMW M140i, למראה דינמי עוד יותר.

MUST HAVE – BMW ORIGINAL ACCESSORIES.

Even sportier? Even more exclusive? Or even more suitable for everyday use? It’s no problem at all: with Original BMW Accessories you design your BMW 1 Series entirely according to your wishes. Select from a large number of absolutely high-quality and useful products – from expressive wheels, via the full-colour Head-Up Display to the practical bicycle carrier.

  • Go to accessories

דינמיקת נהיגה, יעילות וחיסכון.

דינמיקת נהיגה, יעילות וחיסכון.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

Read more