אהבה מהירה במיוחד.

BMW 1-SERIES החדשה. מחוברת לביצועים.

אהבה מהירה במיוחד.

BMW 1-SERIES החדשה. מחוברת לביצועים.

אהבה מהירה במיוחד.BMW 1-SERIES החדשה. מחוברת לביצועים.

מרשימה, מהנה ומזוהה מיד. עם עיצוב ספורטיבי, מאפייני נהיגה דינמיים וקישוריות מושלמת, הגיבורה העירונית החדשה כובשת לבבות בסערה. אחרי הכל, היא לא רק נוסעת מהר, אלא גם מתקדמת בקצב של האינטרנט - כדי לתת מענה לכל האתגרים. הבדל קטן שמעניק המון יתרונות.

Read more

מסובבת ראשים.

מסובבת ראשים.

את העיצוב של BMW 1-SERIES החדשה אפשר לתאר בצורה מושלמת במילה אחת ויחידה: דינאמיות. היא מהפנטת מכל זווית בפרופורציות מושלמות שמדגישות את השאיפות הספורטיביות הבלתי מתפשרות שלה בכל פרט. ממוקדת במיוחד - ופועלת כמכלול מושלם. בכל חבילת עיצוב ודגם שייבחר.

Read more
"עם אופציות חדשות של צבעים, ריפודים וחיפויים, האופי המרשים נשמר והלקוחות יכולים ליהנות ממבחר עשיר יותר".
מרטינה סטרקה, מנהלת תחום עיצוב תא הנוסעים

מחפשת ריגושים.

מחפשת ריגושים.

חוויית הנהיגה המושלמת בכבישים ישרים. מינון מוגבר של אדרנלין בכל פנייה. ההיגוי הישיר והאופייני של BMW, הכוונון המדויק של המתלים וחלוקת המשקל האופטימלית בין הסרנים מעניקים ביצועים זריזים במיוחד. ועם מנוע הבנזין בעל 6 הצילינדרים בטור ומגדש טורבו שפועם בתא המנוע הארוך, מעניקה BMW 1-SERIES החדשה דינמיקה ברמה חסרת תחרות בקבוצה של המכוניות הקומפקטיות. אכן - אתלטית אמיתית!

Read more

דיגיטלית מלידה.

דיגיטלית מלידה.

לחוות את השלב הבא של הקישוריות המושלמת: עם תפיסת הפעלה אינטואיטיבית ברמה יוצאת דופן, ומערכות חכמות לסיוע לנהג - על מנת להבטיח חוויית נהיגה חסרת תקדים. ועם אפליקציה שמקשרת את המכונית לסמארטפון, נפתחות אפשרויות חדשות לחלוטין של תקשורת ובידור.

Read more
"אנו מאפשרים ללקוחותינו להפעיל את המכונית בכלים שהכי נוחים להם".
הולגר המפף, מנהל עיצוב חוויית המשתמש

משחקי כוח.

משחקי כוח.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

Read more