טעם משובח הוא האופנה החדשה.

חבילות עיצוב BMW Lines ואבזור של BMW סידרה 1.

טעם משובח הוא האופנה החדשה.

חבילות עיצוב BMW Lines ואבזור של BMW סידרה 1.

אופנות הן לכולם. הטעם המשובח הוא אישי משלך. וב-BMW סידרה 1, אתה יכול לבטא אותו עד תום. באמצעות חבילות העיצוב: BMW Lines Sport Line ו- Urban Line. ובאמצעות האתלטיות של חבילת M Sport.

טעם משובח הוא האופנה החדשה.חבילות עיצוב BMW Lines ואבזור של BMW סידרה 1.

אופנות הן לכולם. הטעם המשובח הוא אישי משלך. וב-BMW סידרה 1, אתה יכול לבטא אותו עד תום. באמצעות חבילות העיצוב: BMW Lines Sport Line ו- Urban Line. ובאמצעות האתלטיות של חבילת M Sport.

חבילת עיצוב URBAN LINE.

רענן יותר, מודרני יותר וייחודי יותר - עם חבילת העיצוב Urban Line, תוכל להעניק ל- BMW סידרה 1 משהו שנדיר לראות ברחובות: ייחוד אישי משלו.

 • עיצוב חיצוני

   

  הדגם המצויד בחבילת העיצוב Urban Line נהנה מחישוקים אטרקטיביים מסגסוגת קלה (דגם 411), בקוטר 16 אינץ' ועם חישורי V. שבכת הכליות של BMW, עם פסי שבכה בגימור כסף מאט ומסגרת כרום מבריקה, יוצרת מראה מרשים בחזית המכונית. פתחי האוויר הקדמיים הם בגימור שחור מבריק - ובדומה לפגוש האחורי, גם הם מצוידים בפס עיטור בגוון כסף מאט. הפס שמותקן במרכז פתח האוויר שבפגוש הקדמי צבוע בגוון שחור מבריק. הכיתוב ''Urban Line'' מופיע בלוח הצד הקדמי-שמאלי ובלוח הצד הקדמי-ימני.
  חישוקים מסגסוגת קלה בקוטר 17 אינץ' עם חישורי V (דגם 412) ובגוון כסוף גו דווני מוצעים כחלופה ייחודית עבור המכונית המצוידת בחבילת Urban Line. מוצעים גם חישוקים נוספים.
   

   

 • תא הנוסעים

  עוד לפני שנכנסים למכונית, מפתח הרכב עם העיטורים האלגנטיים בגוון כרום מציע טעימה ראשונה מהחוויה הצפויה. כשפותחים את הדלתות הקדמיות, מבחינים מיד בגימורי הסף עם שיבוצי האלומיניום ובכיתוב "BMW Urban".
  הנוסעים יושבים בנוחות במושבים האלגנטיים, עם ריפוד משולב בד/עור ובעיצוב 'Path' Silver/Pearl Grey. לאווירה המהודרת בתא הנוסעים תורמים חיפויי הפנים בגוון שחור ובגימור acrylic glass (לבן אקרילי) עם עיטורים בגימור כסף מאט, לצד שילוב מרגיע של תאורה ישירה ועקיפה - למשל מהפנסים של תאורת האווירה, ידיות הדלתות המוארות והתאורה של אזור הרגליים. את צבע התאורה אפשר להחליף מכחול לכתום. גם משענת היד המתכווננת בהחלקה תורמת לרמה הגבוהה של הנוחות שממנה נהנים הנהג והנוסע הקדמי. גלגל ההגה הספורטיבי, מצופה העור והנוח לאחיזה, מסייע לנהג להפיק את מלוא ההנאה מהמתלים המדויקים של BMW.
  מושבים בריפוד משולב בד/עור ובעיצוב 'Path' Black/Silver design, לצד חיפויי פנים בגימור acrylic glass (לבן אקרילי) בדוגמה מובלטת ושיבוצים בגוון כסף מאט מוצעים גם הם כחלופה.

חבילת עיצוב SPORT LINE.

עם חבילת העיצוב Sport Line, נראית BMW סידרה 1 קרבית ואתלטית עוד יותר. זאת, במידה רבה, הודות להתאמות הרבות שבוצעו בפרטים שונים בעיצוב החיצוני ובתא הנוסעים.

 • עיצוב חיצוני

  חבילת העיצוב Sport Line כוללת חישוקים דינמיים מסגסוגת קלה, בקוטר 16 אינץ', עם חישורי כוכב (דגם 376). שבכת הכליות של BMW כוללת מסגרת כרום, בעוד שפסי השבכה ופרטי עיצוב מרשימים נוספים - דוגמת פס העיטור שבפגוש האחורי או פתחי ניתוב האוויר שבחזית - זכו לגימור שחור מבריק.
  הגימור של קצה צינור הפליטה ב-כרום מושחר לצד כיתוב "Sport" בלוחות הצד שבחזית, מעניקים טעימה ראשונה מהחוויה הדינמית שמציע הדגם.
  כחלופה ייחודית מוצעים בחבילת Sport Line חישוקים מסגסוגת קלה בקוטר 17 אינץ' עם חישורי כוכב (דגם 379). מוצעים גם חישוקים נוספים.

 • תא נוסעים

  כשפותחים את חיפויי הדלתות, גימורי הסף עם שיבוצי אלומיניום - אשר כוללים לוגו "BMW Sport" - מעניקים טעימה ראשונה מהחוויה הדינמית של חבילת Sport Line. הנהג והנוסע הקדמי נהנים מתמיכה אופטימלית של מושבי ה-Sport בעלי 12 הכוונונים, אשר מרופדים בבד 'Corner' Anthracite עם עיטורים אדומים. לאווירה הדינמית והנוחה תורמים חיפויי פנים בגימור שחור מבריק עם עיטורים אדומים, לצד שילוב מרגיע של תאורה ישירה ועקיפה - למשל מתאורת האווירה, התאורה הפנימית ותאורת אזור הרגליים. את צבע התאורה אפשר להחליף מלבן לכתום.
  גם משענת היד המתכווננת תורמת לרמה הגבוהה של הנוחות שממנה נהנים הנהג והנוסע הקדמי. הודות לגלגל ההגה הספורטיבי, מצופה העור והנוח לאחיזה, עם תפרים אדומים מנוגדים, שומר הנהג תמיד על שליטה מעולה במכונית. לוח המחוונים שכולל מדים בעיצוב מיוחד, עיטורים אדומים ושנתות עם מרווחים קטנים יותר תורמים גם הם למראה האתלטי של תא הנוסעים. מפתח הרכב עם שיבוץ אדום משלים את המראה הספורטיבי.
  מושבי הספורט המרופדים בבד 'Corner' Anthracite עם עיטורים אפורים, וחיפויי הפנים בגימור שחור מבריק עם שיבוצי כסף מאט מוצעים כחלופה.

חבילת M SPORT.

הספורט האתגרי מגיע לרחובות העיר: עם חבילת M Sport, תוכל להציג בגאווה לכולם את האופי הספורטיבי של BMW סידרה 1 - שבא לביטוי בתא הנוסעים וגם בעיצוב החיצוני. פרטי העיצוב של חבילת M Aerodynamics ומתלי M Sport (הכלולים בחבילה) מעניקים למכונית נוכחות אתלטית שאי אפשר לעמוד בפניה.

 • עיצוב חיצוני

  הודות למתלי M Sport ולחישוקי M מסגסוגת קלה בקוטר 17 אינץ', עם חישורים כפולים (דגם 383 M) וצמיגים במידות שונות מלפנים ומאחור, נותנת חבילת M Sport מענה אידיאלי לדרישות הנהג חובב הנהיגה הדינמית. חבילת M Aerodynamics, הכוללת פגושים וחצאיות צד בצבע המרכב, לצד שיבוץ במפזר האוויר האחורי בצבע Dark Shadow מטאלי מנוגד וייחודי, מדגישה את המראה האתלטי של המכונית. כל יחידה של שבכת הכליות של BMW, עם מסגרת הכרום, כוללת תשעה פסי שבכה עם חזיתות בגוון שחור מבריק. את המראה הספורטיבי משלימה חבילת BMW Individual עם פריטים בגוון Shadow Line מבריק דוגמת פסי עיטור, מסגרות צד, גימורים בפתחי החלונות, בתי מראות ומסגרות מראות חיצוניות בגוון שחור מבריק. הקצה של צינור הפליטה זכה לגימור כרום מבריק. סמלי M על חיפויי הצד שבחזית מעידים על השאיפות הדינמיות של המכונית. הצבע החיצוני המטאלי Estoril Blue מוצע באופן בלעדי בחבילת M Sport.
  פרט למתלי M ספורטיביים הכלולים בחבילה, חבילת M Sport מוצעת גם עם מתלים סטנדרטיים או עם מתלים אדפטיביים M, וכן עם חישוקי M מסגסוגת קלה בקוטר 18 אינץ' עם חישור כפול (דגם 461 M) ובגוון כסף או אפור כהה מטאלי, עם צמיגים במידות שונות מלפנים ומאחור.

 • תא הנוסעים

  חבילת M Sport כוללת מושבי ספורט בריפוד משולב בד/אלקנטרה, בגוון Anthracite ובדוגמת Hexagon עם תפרים בגוון כחול מנוגד ובעיצוב ייחודי של M. מושבים אלה מעניקים לנהג ולנוסע הקדמי תמיכה אופטימלית, ומשענת היד המתכווננת מספקת תמיכה משופרת. את הביצועים הדינמיים של המכונית מדגישים גם חיפוי התקרה של BMW Individual בגוון Anthracite והחיפויים הפנימיים בגימור Aluminium Hexagon עם עיטורים בצבע כחול מאט. הנהג נהנה משליטה מושלמת במכונית בכל עת הודות לגלגל ההגה M בריפוד עור ובעיצוב של שלושה חישורים, עם משענות לבוהן ומתגים רב-תכליתיים. החישוק של גלגל ההגה, בקוטר 373 מ"מ ועם סמל M, מרופד בעור 'Walknappa' בגוון שחור עם תפרים שחורים. לוח המחוונים, מדגיש את האופי האתלטי של המכונית, בעוד שמפתח המכונית, עם עיטורים בגוון Estoril Blue, מבטיח שהחיבה של הנהג לנהיגה דינמית תבלוט לעין - גם כשהוא מחוץ למכונית.
  שילוב של תאורה ישירה ועקיפה, למשל מהתאורה הפנימית ותאורת אזור הרגליים, תורם למראה המרשים של תא הנוסעים. את צבע התאורה אפשר להחליף מלבן לכתום.
  כחלופה מוצעים חיפויי הפנים גם בגימור Aluminium Hexagon עם עיטורים בגוון שחור מבריק. מוצעים גם חיפויי פנים נוספים.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.