סיוע חכם בכל מצב.

מערכות הסיוע לנהג ב-BMW סידרה 1 במסגרת טכנולוגיות BMW ConnectedDrive .

כשמערכות הסיוע החכמות מבצעות עבורך משימות מסוימות, אתה יכול ליהנות מנהיגה רגועה בהרבה. מערכות הסיוע לנהג מזהירות אותך מפני סכנות קרבות. מערכת הניווט Professional (אופציונלית) מכירה את הדרך לכל מקום, כמעט. עם מידע הגבלת מהירות, מובטחת לך נהיגה ללא הבזקי מצלמות. אלה רק שלוש מבין האופציות הרבות שיכולות להגביר את ההנאה מהנהיגה ב-BMW סידרה 1.

חבילת DRIVING ASSISTANT

חבילת Driving Assistant האופציונלית משלבת בין מערכות אשר מבוססות על מצלמה, וכוללת את המערכת להתראה על סטייה מנתיב ואת מערכות התראת התקרבות וגילוי הולכי רגל עם תפקוד של בלימה קלה בעיר.
המערכת להתראה על סטייה מנתיב מגלה סימוני נתיב ומתריעה בפני הנהג על סטייה בלתי מכוונת מהנתיב במהירות גבוהה מ-70 קמ"ש לערך באמצעות רטט של גלגל ההגה. ההתראה אינה מופקת אם הסטייה מהנתיב הייתה מכוונת, כלומר אם מאותתי הפנייה הופעלו.
בעוד שמערכת התראת התקרבות עם תפקוד של בלימה קלה בעיר מגלה כלי רכב, המערכת לגילוי הולכי רגל עם תפקוד של בלימה קלה בעיר מגיבה להולכי רגל. אם הרכב שמלפנים בולם באופן פתאומי, מגיבה ה-BMW סידרה 1 באופן מידי, אם מערכת בקרת ההתקרבות הופעלה. המערכת פועלת בשלבים. ראשית מוצג סמל התראה, לאחר מכן הסמל מתחיל להבהב ומופקת התראה קולית, ולבסוף מופעלים הבלמים (בנסיעה במהירות נמוכה מ-60 קמ"ש). ההתראה על הולכי רגל פועלת במהירות של 10 קמ"ש עד 60 קמ"ש ומשמיעה התראה בעצמה אחידה במקרה של סכנה חמורה. אם המערכת מתריעה על פגיעה אפשרית, המערכת מכינה בו-זמנית את הבלמים לתגובה מהירה יותר. במקרה חירום מפעילה המערכת את הבלמים. תפקוד זה מוגבל בתנאי חשיכה וערפל.

בקרת שיוט אקטיבית עם תפקוד STOP&GO

בקרת שיוט אקטיבית עם תפקוד Stop&Go, כולל התראת בקרת התקרבות מבוססת רדאר עם בלימה מלאה וממוקדת, והיא אופציה שמעניקה רמות גבוהות יותר של נוחות ובטיחות בפקקי תנועה. המערכת שומרת על המהירות שקבע הנהג וגם על מרחק ביטחון קבוע מהרכב שמלפנים. המכונית מאיצה ובולמת באופן אוטומטי, ושומרת על מרחק ביטחון שנקבע מראש מהרכב שמלפנים, גם אם התנועה מאיטה ואף עוצרת בפקקי תנועה. אם המכונית מתקרבת לרכב שמלפנים, או אם מכונית אחרת "חותכת" מלפנים לנתיב של מכוניתך, המערכת מתאימה את המהירות בצורה מדויקת, תוך שהיא לוקחת בחשבון את הרכב האחר. המערכת יכולה לפעול במהירות של עד 210 קמ"ש.
תפקוד Stop&Go מווסת את המהירות באופן אוטומטי עד למצב נייח, וגם מאיץ באופן אוטומטי בחזרה למהירות הרצויה, במסגרת זמן מוגבלת, ברגע שהתנועה שבה לזרום.
אם הרכב שמלפנים בולם באופן פתאומי, ה-BMW מגיבה באופן מידי אם התראת בקרת התקרבות פעילה. המערכת פועלת בשלבים. ראשית מוצג סמל התראה, לאחר מכן הסמל מתחיל להבהב ומופקת התראה קולית, ולבסוף מופעלת בלימה חדה.

sd
3
iDrive Touch Controller