מוכנה לזינוק.

BMW סידרה 6 קופה.

מוכנה לזינוק.

BMW סידרה 6 קופה.

מוכנה לזינוק.BMW סידרה 6 קופה.

מכסה מנוע ארוך, שלוחות קצרות וקו הגג שנמתח באלגנטיות עד לחלק האחורי - BMW סידרה 6 קופה היא אתלטית בעלת שתי דלתות ואלגנטיות כובשת. האיכות שמבטיח המראה החיצוני באה לביטוי מלא בתא הנוסעים. ריפודי עור ‘Nappa’ ייחודיים בשני גוונים, חיפויי עץ איכותיים ותפרים שיוצרים ניגוד עדין משרים אווירה יוקרתית. שלוש גרסאות של מנועים רבי עצמה, בעלי פעולה חלקה, ממשפחת EfficientDynamics של BMW מוצעות לבחירה: מנוע בנזין בעל 6 צילינדרים בטור בטכנולוגיית TwinPower Turbo של BMW, מנוע בנזין בעל 8 צילינדרים בטכנולוגיית TwinPower Turbo של BMW ומנוע דיזל בעל 6 צילינדרים בטור בטכנולוגיית TwinPower Turbo של BMW. טכנולוגיות ConnectedDrive חדשניות של BMW, דוגמת התצוגה העילית של BMW ומערכות Driving Assistant Plus, מציבות פעם נוספת אמות מידה חדשות בקבוצת מכוניות היוקרה.

גלה את BMW סידרה 6 קופה.

עיצוב.

BMW סידרה 6 קופה מפגינה, במינון שווה, חן ועצמה. העיצוב החיצוני מתאפיין בקווי מתאר ברורים ובמשטחים בוטחים. בשילוב עם חבילת M Sport האופציונלית, פתחי אוויר גדולים וקצוות מרשימים לצינור הפליטה מדגישים את האופי הספורטיבי של המכונית. עם תשעה פסים בוהקים שמוקפים בפנסים ראשיים בטכנולוגיית LED, שבכת הכליות שולטת בחזית המכונית. המחוונים והמתגים החשובים ביותר מוכוונים כלפי הנהג, על מנת להבטיח שליטה מופתית - מאפיין חיוני במכונית ספורט קופה. משטחים נדיבים וקווי מתאר ברורים משתלבים במחוונים מעוצבים בקפידה ובחומרים איכותיים, על מנת ליצור רושם יוקרתי שקוסם לכל החושים.

דינמיקת נהיגה, יעילות וחיסכון.

כשהצליל הדינמי של מערכת הפליטה הספורטיבית מגיע לעור התוף, לא נותר עוד מקום לספק: מנועים עתירי מומנט וטכנולוגיות גאוניות של שלדה ותיבת הילוכים פועלים ב-BMW סידרה 6 קופה במשולב על מנת להעניק חוויה מושלמת של נהיגה ספורטיבית. מערכת Launch Control (בקרת שיגור) מאיצה לרמה מרבית את המכונית - ואת קצב פעימות הלב. ובשימוש יום יומי, אתה יכול להיות בטוח שהודות לטכנולוגיות EfficientDynamics המתקדמות של BMW, אף תמרון נהיגה לא יצרוך יותר דלק מהמינימום ההכרחי.

אבזור.

דינמית, מאתגרת או אלגנטית - שלל האפשרויות לאבזור ייחודי מדגישות כל היבט של BMW סידרה 6 קופה: חבילת M Sport וחבילות העיצוב Pure Experience ו- Pure Excellence(אופציונלי). בנוסף, מגוון האופציות המוצעות במסגרת BMW Individual מאפשר להעניק ל-BMW סידרה 6 קופה אופי יוקרתי ואישי עוד יותר. והאביזרים המקוריים של BMW מאפשרים להתאים את המכונית בצורה מושלמת לצורכי היום יום.

442 כ"ס

העצמה האדירה של BMW 650i משמשת כבסיס לדינמיות שמפגינה BMW סידרה 6 קופה בכל דרך. די בלחיצה קלה על דוושת ההאצה כדי שמנוע 8 הצילינדרים, בטכנולוגיית TwinPower Turbo של BMW, יזניק את המכונית ל-100 קמ"ש תוך 4.6 שניות בלבד, באמצעות שני מגדשי טורבו וטכנולוגיות Valvetronic, Double-VANOS ו-High-Precision Injection. בגרסת xDrive של BMW 650i עומד נתון ההאצה על 4.4 שניות. לצד הספק אדיר של 450 כ"ס ומומנט מרבי של 66.2 קג"מ, מפגין מנוע הבנזין בעל 8 הצילינדרים בטכנולוגיית TwinPower Turbo BMW גם צריכת דלק מרשימה: עם תפקוד Automatic Start/Stop וטכנולוגיות EfficientDynamics נוספות של BMW, צריכת הדלק הממוצעת של BMW 650i היא 8.8 עד 8.6 ליטר ל-100 ק"מ (9.3 עד 9.1 ליטר ל-100 ק"מ בגרסת xDrive), ופליטת CO2 היא 206 עד 199 גרם לק"מ (217 עד 213 גרם לק"מ בגרסת xDrive). BMW 650i ו-BMW 650i xDrive עומדות בתקן הפליטה EU6.