אופי מותאם אישית.

חבילת העיצוב Luxury Line והאבזור עבור BMW סידרה 5.

אופי מותאם אישית.

חבילת העיצוב Luxury Line והאבזור עבור BMW סידרה 5.

אופי מותאם אישית.חבילת העיצוב Luxury Line והאבזור עבור BMW סידרה 5.

BMW סידרה 5 עם חבילת העיצוב LUXURY LINE.

עם חבילת העיצוב Luxury Line, BMW סידרה 5 מרשימה בעיצוב קלאסי ואלגנטי במיוחד. פריטי עיצוב דיסקרטיים ומתוחכמים, המיוצרים מכרום מבריק, מעטרים בצורה ייחודית את חלקה החיצוני של המכונית ומייצגים היטב את האופי המיוחד של חבילת האבזור הזו.

 • עיצוב חיצוני

  שבכת הכליות של BMW עם פסים בציפוי כרום יוצרת רושם מתוחכם ומרשים. במבט מהצד, חישוקי הסגסוגת הקלה הייחודיים, בקוטר 18 אינץ' או 19 אינץ' ובעיצוב מרובה חישורים, מדגישים את המראה האלגנטי של BMW סידרה 5 עם חבילת האבזור Luxury Line. המסגרות של חלונות הצד מצופות בכרום והידיות המוארות של הדלתות כוללות שיבוצי כרום.
  הפגושים מלפנים ומאחור מכילים עיטורי כרום שמוסיפים נופך מיוחד של עיצוב קלאסי לחבילת האבזור Luxury Line. הקצוות של צינור הפליטה מצופים כרום מבריק. הרגליים של המראות החיצוניות ועמודי B הם בגימור מנוגד של שחור מבריק.

 • תא נוסעים

  תא הנוסעים בחבילת Luxury Line מציב סטנדרטים חדשים ומאובזר בפריטי עיצוב מובחרים - דוגמת משטחי הנוי מעץ משובח 'Fineline' בגוון Anthracite או Ash Grain בגוון Brown עם שיבוצים, בשילוב עם פס הנוי הייחודי בגימור כרום מבריק. ריפודי העור האיכותיים (מעור 'Dakota' בגוון שחור, בז' או Oyster, או מעור ייחודי 'Nappa' בגוון Mocha, Ivory White או שחור, כל אחד מהם עם תפרים מיוחדים, או מעור 'Dakota' בגוון Cinnamon Brown או שחור, כל אחד מהם עם תפרים מיוחדים מדגישים את האווירה המתוחכמת, כמו גם החיפויים המוארים בספי הדלתות מלפנים ומאחור. הן גלגל ההגה הספורטיבי מצופה העור והן גלגל ההגה M מצופה העור מרשימים בעיצוב מושלם, ספורטיבי וארגונומי. עוד פרט אופייני בחבילת Luxury Line הוא מפתח המכונית עם פס נוי בגימור כרום.

חבילת M SPORT.

ביטוי מושלם של אסתטיקה ספורטיבית: חבילת M Sport שמוצעת כאופציה מציגה ב-BMW סידרה 5 את הדינמיקה הנמרצת של העתיד. פריטי אבזור ייחודיים יוצרים חוויה ויזואלית מיוחדת בעוד שמתלי M Sport* מתגברים את דינמיקת הנהיגה ומשפרים את הביצועים.
*למעט דגמי xDrive

 • עיצוב חיצוני

  המרכיבים החיצוניים של חבילת העיצוב M Aerodynamics מדגישים את המראה הספורטיבי של BMW סידרה 5. פתחי אוויר רבי עצמה מעניקים לפגוש הקדמי, שעוצב לזרימה משופרת, נוכחות רבה יותר. חצאיות צד עם קווי מתאר נוספים מחדדות את המראה של המכונית במבט מהצד. את החבילה משלים פגוש אחורי עם קצוות צינור פליטה בגימור כרום מושחר ומפזר אוויר מרשים בגוון Dark Shadow מטאלי - לכוח הצמדה חזק יותר במהירויות גבוהות. ניתן לבחור בין שני עיצובים של חישוקי M Double-spoke style מסגסוגת קלה: דגם 613 M וקוטר 18 אינץ' או דגם 351 M וקוטר 19 אינץ'.

 • תא נוסעים

  ברגע שפותחים את הדלת, חיפוי הסף M עם שיבוצי כרום ולוגו M מושך את המבט פנימה, לתא הנוסעים של חבילת M Sport, שבו ממתינים פריטים מרשימים נוספים. מושבי הספורט מרופדים בשילוב מיוחד של בד/אלקנטרה בגוון Grey Shadow/Anthracite ובמראה של M (כאופציה מוצעים מושבי נוחות לנהג ולנוסע הקדמי בריפוד עור Dakota, עור Nappa שחור עם תפרים מיוחדים או עור של BMW Individual). בסביבת הנהג, גלגל הגה M עם מתגים רב-תכליתיים מציע אחיזה מושלמת ומעניק לנהג שליטה מוחלטת. פס החיפוי הפנימי בגימור אלומיניום ובדוגמת Hexagon וחיפוי התקרה בגוון Anthracite של BMW Individual מוסיפים עוד נופך אסתטי.

חבילות האבזור EDITION SPORT PRO ו-EDITION SPORT

חבילות האבזור Edition Sport ו-Edition Sport Pro מבטיחות מראה אתלטי מושלם: אביזרים מובחרים לתא הנוסעים ולעיצוב החיצוני מדגישים את האופי הדינמי של BMW סידרה 5 סדאן ומבטיחים חוויית נהיגה ספורטיבית במיוחד.
חבילת Edition Sport Pro מעניקה לתא הנוסעים מראה דינמי עוד יותר. עם גלגל הגה ספורטיבי מצופה עור ותצוגת מחוונים רב תפקודית, הנהג נהנה משליטה מוחלטת ויכול לפקוח עין בקלות על כל פרט. מושבי הספורט של BMW מרופדים בעור 'Dakota' עם תפרים ייחודיים. כחלופה מוצעים מושבי ספורט בריפוד עור 'Dakota' או בעור ייחודי 'Nappa' בגוון Black, Mocha או Ivory White, כל אחד מהם עם תפרים ייחודיים. חבילת האבזור Edition Sport Pro כוללת חישוקים מסגסוגת קלה בקוטר 18 אינץ' בעיצוב 609 עם חישוקים כפולים וגימור Shadow Line מבריק של BMW מדגיש את המראה האתלטי של המכונית. פנסי ערפל בטכנולוגיית LED תורמים לעיצוב הדינמי ומשפרים את הראות. כאבזור חלופי בחבילת Edition Sport Pro ניתן לקבל חישוקים מסגסוגת קלה בקוטר 19 אינץ' עם חישורים כפולים ובעיצוב 610 בשני גוונים, וכן גימור Aluminium משיי של BMW Individual Exterior Line.
חבילת האבזור Edition Sport מעניקה למכונית כולה מראה אתלטי עם חישוקים מסגסוגת קלה בקוטר 18 אינץ', עם חישורים כפולים, בעיצוב 609, ועם גימור Shadow Line מבריק של BMW Individual. פנסי הערפל בטכנולוגיית LED מדגישים עוד יותר את המראה הדינמי של המכונית ומשפרים את הראות בתנאי ערפל. גלגל ההגה הספורטיבי, מצופה העור, מציע אחיזה נוחה ומראה אטרקטיבי - ובכך הוא משלים היטב את האבזור של תא הנוסעים במסגרת חבילתEdition Sport. האבזור החלופי במסגרת חבילת Edition Sport כולל חישוקים מסגסוגת קלה בקוטר 19 אינץ' עם חישורים כפולים ובעיצוב 610 דו-גווני, גימור Aluminium משיי של BMW Individual Exterior Line וגלגל הגה M מצופה עור.

BMW INDIVIDUAL.

האופי הייחודי ניכר בכל פרט - תחושה של ייחוד אמתי. הרדיפה שלך אחרי השלמות באה לביטוי מלא.

ביטוי של האישיות.

 • צבע חיצוני של BMW Individual

  משכנעת, בתא הנוסעים ובמבט חיצוני: היצע האבזרים של BMW Individual נותן את הטון ב-BMW סידרה 5. ההיצע נפתח בצבע החיצוני המטאלי Frozen Dark Blue של BMW Individual. המעצבים של הצבע המיוחד שאבו השראה מהמראה הצלול של לילות הקוטב המקפיאים, והתוצאה היא יופי צונן שמאפשר לצבע המטאלי Frozen Dark להשרות אווירה שאינה מותירה מקום לספק. משטחי המאט בכחול עמוק מייצגים היטב את שפת העיצוב רבת העצמה של BMW סידרה 5. והם מוכיחים כי יוקרה אמתית מתגלה בריסון אלגנטי.

 • עור Merino של BMW Individual

  התחושה האלגנטית ניכרת גם בתא הנוסעים. ריפוד העור Merino בעל הדוגמה העדינה של BMW Individual מציע קסם כפול: במראה החלק כמשי וברכות יוצאת הדופן שלו. שני ההיבטים נובעים מהמקורות הייחודיים של העור. הסטנדרטים המחמירים ביותר מיושמים כבר בשלב של בחירת החומר. עור Merino של BMW Individual, במצבו הטבעי ביותר, עובר תהליך קפדני ומעובד במיומנות מושלמת על מנת להבטיח מרקם חלק, בעל חרירים פתוחים, ורכות שאינה מותירה מקום לספקות. זהו ייחוד במשמעותו הטבעית ביותר. ועם קשת מלהיבה של צבעים, מ-Silk Grey ועד Amaro Brown, הבחירה היא רק שלך.

 • חיפויי פנים של BMW Individual

  כאן, הגוונים הבהירים של חיפוי הפנים Sen Light Brown של BMW Individual ועור Merino בעל הדוגמה העדינה בגוון Cashmere Beige של BMW Individual שוטפים את תא הנוסעים הנדיב באור בהיר. זהו פרט מיוחד שמגדיר היטב את סידרה 5 של BMW Individual כצורה הטהורה ביותר של השלמות. BMW Individual סידרה 5. ייחודית כמוך.

חבילות.

BMW equipment packages are the first choice where special accessories for your BMW 5 Series Sedan are concerned. Ask your BMW dealer which packages are available in your country or find out in the vehicle configurator on the national BMW website.