האצל סמכויות לעוזרים אמינים ויעילים.

מערכות סיוע לנהג במסגרת טכנולוגיות ConnectedDrive של BMW ב-BMW סידרה 5.

טכנולוגיות חדשניות רבות מסייעות לך בדרכים שונות ומעניקות נוחות ובטיחות ברמות הגבוהות ביותר. הכל כדי שתוכל להתמקד באחד הדברים החשובים ביותר בחיים - הנאה מנהיגה ללא דאגות.

תצוגה עילית של BMW (אופציונלי)

התצוגה העילית הצבעונית של BMW מקרינה את כל המידע הרלוונטי לנסיעה ישירות בשדה הראייה של הנהג, על מנת לאפשר לנהג להתרכז אך ורק בנהיגה. הנתונים המוצגים כוללים את מהירות הנסיעה הנוכחית וכן - בהתאם לאבזור - הנחיות ניווט, מידע הגבלת מהירות עם חיווי איסור עקיפה, רשימות מהטלפון וממערכות הבידור וכן הודעות והתראות מהמערכות השונות לסיוע לנהג. הסמלים מוקרנים על השמשה הקדמית ברזולוציה גבוהה במיוחד ובצבע מלא. התמונה המופקת נראית כאילו היא נמצאת במרחק של 2.3 מטר לפני המכונית. כך, בשילוב עם המיקום המושלם, ניתן לקרוא את המידע בצורה מהירה ונוחה, תוך הסחת דעת מינימלית. בהירות ההקרנה מכווננת באופן אוטומטי בהתאם לתנאים של התאורה החיצונית, עם מצבים שונים ליום וללילה, וניתן לכוונן גם את גובה התצוגה. הנהג יכול גם לבחור איזה פריטי מידע יוצגו, בנוסף למהירות הנסיעה הנוכחית ולהתראות ממערכות הסיוע לנהג.

בקר מגע iDrive Touch.

בקר מגע iDrive Touch.

בקר המגע iDrive Touch מאפשר לבקר בנוחות את מערכת iDrive, ביד אחת. הודות ללוח המגע המשולב בבקר, אפשר להזין בקלות, בכתב יד, מידע דוגמת יעדים למערכת הניווט. אפשר להיעזר בו גם כדי לגשת למגוון רחב של תפקודים והגדרות, וכדי לגלול רשימות. ההפעלה אינטואיטיבית וקלה, באמצעות מגע - דבר שמסייע מאוד לנהג משום שהוא כמעט ואינו צריך להסיט את תשומת הלב מהנעשה בדרך. כל התפקודים שמופעלים בעזרת הבקר מוצגים בצורה ברורה בצג הבקרה.

מערכת NIGHT VISION של BMW עם DYNAMIC LIGHT SPOT.

מערכת Night Vision של BMW עם Dynamic Light Spot מזהה הולכי רגל ובעלי חיים גדולים בחושך - גם ממרחק רב - ומאירה אותם.
מצלמת אינפרה-אדום שמותקנת בשבכת הכליות של BMW משדרת את התמונות של הולכי הרגל ובעלי החיים ישירות לצג הבקרה.
מערכת התראה מוקדמת חכמה עם אופק בהיר: ברגע שהמערכת מזהה באמצעות חיישני אינפרה-אדום הולכי רגל ובעלי חיים הנמצאים במסלול של פגיעה פוטנציאלית, המערכת מכוונת אליהם שני "ספוטים" רבי עצמה הנשלטים בנפרד ללא סנוור לא נעים. תאורה זו מבטיחה כי הן הנהג והן האדם שאליו מתקרבים מקבלים התראה יעילה ביותר על הסכנה הפוטנציאלית.
הנהג מקבל התראות נוספות בתצוגה העילית הצבעונית של BMW או בלוח המחוונים, אם התצוגה של ההדמיה התרמית הופעלה. במקרה של סכנה חמורה לפגיעה בהולכי הרגל או בבעלי החיים שהתגלו, מושמעת גם התראה קולית והבלמים מוכנים לפעולה מידית. מערכת Night Vision של BMW עם Dynamic Light Spot היא חידוש במסגרת מערכות ConnectedDrive של BMW.

מערך מצלמות היקפיות

חיישני חנייה, מבט היקפי, מצלמה אחורית: ליהנות מתמונה ברורה של האזור מסביב למכונית במהלך תמרוני חנייה וביציאה לדרך. חיישני החניה מלפנים ומאחור מאפשרת להחנות את המכונית בצורה בטוחה ונוחה, בעזרת חיווי חזותי ואותות קוליים.
מערך המצלמות ההיקפיות מציג את המכונית בצג הבקרה, בתמונה ממעוף הציפור. המערכת הנלווית של מבט צד מבטיחה תמונה טובה יותר בתנאים של ראות גרועה, ביציאה אל הדרך. המצלמה האחורית מספקת סיוע מבורך בנסיעה לאחור אל מקומות חנייה, במהירות נמוכה מ-20 קמ"ש.