ההבדל הוא בכריזמה.

העיצוב של BMW סידרה 5.

ההבדל הוא בכריזמה.

העיצוב של BMW סידרה 5.

ההבדל הוא בכריזמה.העיצוב של BMW סידרה 5.

עיצוב חיצוני.

מיוצרת כדי לתת מענה לדרישות הגבוהות ביותר: הודות לפרופורציות הדינמיות ולמראה המודרני, BMW סידרה 5 מרשימה כבר במבט ראשון. המראה הזה מיושם בצורה עקבית מהחזית, דרך הצללית המרשימה ועד לחלק האחורי. הפנסים הראשיים בטכנולוגיית LED, אשר מוצעים כאופציה, קטומים מעט בחלקם העליון ובולטים בפנים הכריזמטיות. שבכת הכליות הנועזת והכפולה נוטה לפנים בצורה בולטת יותר, רומזת על העצמה הטמונה מאחוריה ומאפשרת ל-BMW סידרה 5 לעמוד במרכז הבמה.
המראה שמתחיל בחזית נמשך באלגנטיות בוטחת גם בקווי הצד של המכונית. בנוסף לצורות הקלאסיות של מכוניות הסדאן של BMW, אשר כוללות תא מנוע ארוך, שלוחות קצרות ורוחק סרנים גדול, מפגינה BMW סידרה 5 סדאן גם את האופי הספורטיבי שלה. והיא מציגה בצורה בוטחת לא פחות גם את הפנסים האחוריים החדשים שלה. עם עומק אופטי ועיצוב בצורת האות L, הם משתלבים בצורה מושלמת בחלק האחורי, הכולל פגושים בעיצוב חדש, ומשלימים את המראה הכולל בצורה אסתטית ומרהיבה.

עיצוב.

גלה את מאפייני העיצוב החדשים העיקריים של BMW סידרה 5.

עיצוב.

גלה את מאפייני העיצוב החדשים העיקריים של BMW סידרה 5.

עיצוב פנימי.

תפירה מושלמת לפי מידה: תא הנוסעים של BMW סידרה 5 מזכיר חליפה שתפורה לפי מידה. ההרמוניה המושלמת במבט ובמגע, החומרים האיכותיים - הכל מתאים היטב. ובצורה אופיינית ל-BMW, סביבת הנהג בעלת המבנה החכם מוכוונת כלפי הנהג ונראית כאילו היא עוטפת אותו. כל המכשירים מאורגנים בצורה ארגונומית ותפקודי הנוחות מותקנים במקום שמאפשר גם לנוסע שליד הנהג להגיע אליהם בנוחות.
<Copytext>
ההרמוניה הזורמת בין המשטחים האופקיים לקווים ההדוקים מבטיחה שכל הנוסעים ייהנו מתחושה של מרחב נדיב - בין אם הם יושבים מלפנים ובין אם הם יושבים מאחור. המרכז האופטי פונה תמיד כלפי הדרך והמראה הבוטח והמודרני של תא הנוסעים משדר תחושה ברורה של נוחות ובטיחות. חבילות העיצוב Luxury Line ו-Modern Line של BMW, אשר מוצעות כאופציה, מאפשרות לבחור בין שני עולמות עיצוב - שתיהן כוללות חומרים מתוחכמים ומהודרים ומעניקות לעיצוב של BMW סידרה 5 אופי עצמאי במיוחד.

אווירה.

האווירה הייחודית ב-BMW סידרה 5 מבהירה זאת היטב: בכל מקום שבו תשב, הנוחות המוחלטת שעוטפת אותך תאפשר לך לחוש מיד בבית. הקונסולה המרכזית פונה כלפי הנהג. כל המכשירים והצגים נמצאים בדיוק במקום שבו מחפשים אותם בצורה אינטואיטיבית. עם התצוגה העילית הצבעונית של BMW, אשר מוצעת כאופציה, המידע החשוב ביותר מוקרן ישירות בשדה הראייה של הנהג, על השמשה הקדמית. מגוון רחב של אביזרים מאפשר להתאים אישית ולתגבר את החוויה הכוללת, שאינה מותירה שום מקום לספקות, בתא הנוסעים של BMW סידרה 5.

  • תאורת אווירה

    תאורת האווירה, המוצעת כאבזור מיוחד, כוללת פנסים המאירים באור עדין ומסוגנן. התאורה מדגישה את האווירה המהודרת ומשמשת גם כמקור אור שימושי, למשל בתא האחסון שבקונסולה המרכזית, בכיסים שבדלתות ובצדי חיפוי התקרה. התפקוד של מתג הצבע מאפשר להשרות את האווירה הרצויה ולבחור בין אור לבן בהיר לבין אור כתום מעומעם.

  • תצוגת מחוונים רב תכליתית

    תצוגת המחוונים הרב תכליתית משלבת את מצבי הנהיגה השונים של מערכת ה-Driving Experience Control עם תצוגת מחוונים מותאמת - וכך יוצרת עולמות של צבע ומצב רוח כדי לאפשר לנהג התמצאות בטוחה ויעילה יותר, ברמה מופתית. כך אפשר לצפות בהוראות ניווט (אופציונלי) ובמידע ממערכות הסיוע לנהג בצורה קלה יותר ובמבט חטוף. הודות למאפיינים אלה, התצוגה הדיגיטלית החדשה משפרת באופן משמעותי את הנוחות, הבטיחות וחווית הנהיגה.

  • מערכת שמע מתקדמת של Bang & Olufsen עם צליל היקפי

    BMW סידרה 5 מאובזרת במערכת השמע החדשנית והמתקדמת של Bang & Olufsen עם צליל היקפי. חוויית ההאזנה העילאית וחוויית הנהיגה המושלמת מתמזגות כעת ומעניקות הנאה מיוחדת במינה. שישה עשר רמקולים אקטיביים בהספק כולל של 1,200 וואט מפיקים מוזיקה באיכות מעולה. אפשר לבחור מבין האפשרויות האקוסטיות הבאות: במצב ‘Studio’ מופק צליל צלול בעוד שבמצב ‘Expanded’ נוצר אפקט של חלל אקוסטי מוגדל, לחוויה חסרת תחרות של צליל היקפי.