הרוגע הוא חלק מהחבילה.

נוחות ב-BMW סידרה 5.

ככל שנוח לך יותר, כך הנסיעה מוצלחת יותר. הנוחות ב-BMW סידרה 5 מתחילה כבר ברגע שנכנסים למכונית - ונמשכת עוד הרבה אחרי שיוצאים ממנה.

פתיחה ונעילת דלתות ללא מפתח (COMFORT ACCESS)

מערכת חדשנית וקלה להפעלה - באמצעות מערכת פתיחה ונעילת דלתות ללא מפתח (Comfort Access), אשר כוללת פתיחה של דלת תא המטען ללא נגיעה, יכול הנהג לפתוח את דלתות המכונית ולהתניע את המנוע מבלי להשתמש במפתח. את המפתח אפשר להשאיר בכיס המכנסיים או בתיק, והוא מזוהה באופן אוטומטי ברגע שמתקרבים למכונית.
לאחר שנעילת הדלתות משוחררת באופן אוטומטי, יכול הנהג להיכנס ולהתניע את המנוע בלחיצה על לחצן Start/Stop. האבזור כולל פתיחה וסגירה ללא נגיעה של דלת תא המטען. בהעברה קלה של הרגל בדיוק מתחת לחלק המרכזי של הפגוש האחורי נשלח אות שמפעיל את שחרור הנעילה של מכסה תא המטען מרחוק. חיישנים שמותקנים בגבהים שונים על כיסוי הפגוש האחורי משמשים לגילוי הוראת הפתיחה של דלת תא המטען. אישור הגישה ניתן רק אם המערכת מזהה שאתה נושא עמך את המפתח. לאחר שניתן אישור הגישה, משוחררת הנעילה של דלת תא המטען באופן אוטומטי והיא נפתחת כלפי מעלה ללא נגיעה.
אמינות הפעולה של התפקוד מובטחת הודות לאימות הזהות באמצעות מפתח. עצמים שמונחים מתחת למכונית - ואפילו בעלי חיים שעוברים מתחת לפגוש - אינם יכולים לגרום להפעלות שווא.

תצוגת מחוונים רב תכליתית.

תצוגת המחוונים הרב תכליתית, בטכנולוגיה של מסך מואפל וצג בגודל של 10.2 אינץ', מציעה המחשה ויזואלית מרשימה של חוויית הנהיגה. בלוח המחוונים אפשר להציג שלוש תכניות שונות, עם תפקודים ספציפיים, כאשר הצבעים והגרפיקה מותאמים לכל תכנית: Comfort, ECO PRO ותכנית Sport.

מערכת בידור PROFESSIONAL במושבים האחוריים.

מערכת הבידור Professional במושבים האחוריים כוללת שני צגים צבעוניים נפרדים, בגודל 9.1 אינץ' (מתכווננים בהטיה) וכונן DVD. הניווט והגישה לאינטרנט זמינים במהלך הנסיעה (נדרשת תכנית תקפה לטלפון הסלולרי). הפעלה בשלט-רחוק, חיבורים לנגני MP3, קונסולות משחקים ואוזניות (גם אלחוטיות).