האצל סמכויות לעוזרים אמינים ויעילים.

מערכות הסיוע לנהג של BMW סידרה 6 קופה במסגרת טכנולוגיות ConnectedDrive של BMW.

מספר טכנולוגיות חדשניות מסייעות לך במהלך הנסיעה במגוון דרכים, על מנת להבטיח רמות מרביות של נוחות ובטיחות. כך אתה יכול להתמקד בדבר החשוב ביותר - ליהנות מהנהיגה ללא דאגות.

מערכות DRIVING ASSISTANT PLUS

מערכות Driving Assistant Plus כוללות לא רק את מערכות Driving Assistant, התראת סטייה מנתיב ובקרת התקרבות עם התראת הולכי רגל ותפקוד של בלימה קלה בעיר, אלא גם את בקרת השיוט האקטיבית עם תפקוד של Stop&Go לנוחות משופרת.
בקרת השיוט האקטיבית שומרת על המהירות שקבע הנהג וגם על מרחק ביטחון קבוע מהרכב שמלפנים, במהירות של עד 210 קמ"ש. בתנועה איטית או בפקקי תנועה, המכונית מאיצה ובולמת בצורה עצמאית, תוך שמירה על מרחק הביטחון שנבחר, עד לעצירה מוחלטת. אם הרכב שמלפנים בולם בלימה עזה, ה-BMW מגיבה באופן מידי אם מערכת בקרת ההתקרבות הופעלה. המערכת פועלת בשלבים. בשלב ראשון מוצג סמל התראה, לאחר מכן הסמל מתחיל להבהב ומושמעת התראה קולית, ולבסוף מופעלת בלימה חזקה.

תצוגה עילית של BMW

התצוגה העילית הצבעונית של BMW מקרינה את כל המידע הרלוונטי לנסיעה ישירות בשדה הראייה של הנהג, על מנת לאפשר לנהג להתרכז אך ורק בנהיגה. הנתונים המוצגים כוללים את מהירות הנסיעה, הנחיות ניווט, מידע הגבלת מהירות עם חיווי איסור עקיפה, רשימות מהטלפון וממערכות הבידור וכן הודעות והתראות מהמערכות השונות לסיוע לנהג.
הסמלים מוקרנים על השמשה הקדמית ברזולוציה גבוהה במיוחד ובצבע מלא. התמונה המופקת נראית כאילו היא נמצאת במרחק של 2.3 מטר לפני המכונית. כך, בשילוב עם המיקום המושלם, ניתן לקרוא את המידע בצורה מהירה ונוחה, תוך הסחת דעת מינימלית.
בהירות ההקרנה מכווננת באופן אוטומטי בהתאם לתנאים של התאורה החיצונית, עם מצבים שונים ליום וללילה, וניתן לכוונן גם את גובה התצוגה. הנהג יכול גם לבחור איזה פריטי מידע יוצגו, בנוסף למהירות הנסיעה הנוכחית ולהתראות ממערכות הסיוע לנהג.

תצוגה עילית של BMW.

מערכת עזר לחנייה

מערכת העזר לחנייה מקלה על החניית המכונית במקביל למדרכה. גם אם לא מפעילים את המערכת, היא מודדת מקומות חנייה פוטנציאליים כשנוסעים במהירות נמוכה (עד 35 קמ"ש) ובמרחק מרבי של 1.5 מ' משורת כלי הרכב החונים. כשמתגלה מקום חנייה מספיק גדול, מפעיל הנהג את מאותת הפנייה והמערכת מבצעת את פעולות ההיגוי הנחוצות, בעוד שהנהג ממשיך להפעיל את דוושת ההאצה, ידית ההילוכים ודוושת הבלם. המערכת גם מציגה הנחיות בצג הבקרה ומשמיעה אותות קוליים נוספים. כך יכול הנהג להישאר רגוע וליהנות מבטיחות רבה יותר בהחניית המכונית.

מערכת BMW SELECTIVE BEAM

עם מערכת Selective Beam BMW, הנהיגה בשעות הלילה נוחה ובטוחה יותר. המערכת מעניקה ראות מעולה בחשיכה, מבלי לסנוור נהגים אחרים. המערכת מגלה משתמשים אחרים בדרך ומגינה עליהם בצורה סלקטיבית מפני סנוור באלומה הגבוהה של הפנסים הראשיים. טווח אלומה של עד 400 מטר מבטיח גילוי מוקדם של סכנות ומשפר את הראות לפנים.

מערכת מצלמות היקפיות

מערך המצלמות ההיקפיות כולל מצלמות של מבט על, מבט צד ומצלמה אחורית. המצלמות שמותקנות במראות החיצוניות, ביחד עם המצלמה האחורית, מספקות תמונה של 270° מסביב למכונית.
מבט העל מציג את האזורים שמצדי המכונית לתמרון נוח יותר. מבט הצד מסייע לנווט בצורה בטוחה יותר באזורים שבהם הראות נמוכה, דוגמת יציאות מחניונים או בצמתים מורכבים. שתי מצלמות דיגיטליות שמותקנות בחזית המכונית, משמאל ומימין, מצלמות את התנועה הנוסעת לפני המכונית. כך ניתן לגלות מבעוד מועד כלי רכב מתקרבים, והנהג יכול להגיב בהתאם. התפקוד של מבט הצד מופעל באופן אוטומטי כשהמכונית מגיעה למהירות של 15 קמ"ש. הנהג יכול לבחור אם להפעיל את המצלמה האחורית, את מבט העל או את המבט הצדי.
מערך המצלמות מופעל כשמשלבים להילוך אחורי או כשלוחצים על לחצן PDC או על לחצן מבט הצד. התמונה מופיעה בצג הבקרה.

צג צבעוני בגודל של 10.2 אינץ' ובקר מגע iDrive Touch

מערכת המידע והבידור הקלה לשימוש, עם בקר מגע iDrive וצג בקרה, כוללת ערכת דיבורית עם ממשק USB. עוד נכללים: רדיו Professional של BMW . צג צבעוני קבוע, ברזולוציה גבוהה ובגודל של 10.2 אינץ' עם תפקוד של מסך מפוצל, מבטיח רמות אופטימליות של קריאות ובהירות.
ההפעלה מתבצעת בצורה אינטואיטיבית, בעזרת בקר המגע iDrive Touch, אשר כולל משטח רגיש
למגע שבו יכול הנהג להזין בקלות, בכתב יד, מספרי טלפון. לחלופין, ניתן להפעיל את המערכת גם בצורה ישירה, בעזרת לחצנים לבקרת תפריט, שמונה סימניות לתפקודים או בקרה קולית.

Navigation system Professional.

  • בקר מגע iDrive Touch

    בעזרת בקר המגע iDrive Touch ניתן להפעיל בקלות את מערכת iDrive, ביד אחת. הודות ללוח המגע המשולב בבקר, אפשר להזין בקלות, בכתב יד, מידע דוגמת אנשי קשר.
    אפשר לסובב את הבקר וללחוץ עליו כדי לגשת לתפקודים רבים, לשנות הגדרות ולגלול רשימות. מאחר וההפעלה נעשית במגע, היא קלה ואינטואיטיבית. ההפעלה הקלה מצמצמת למינימום את היסח הדעת של הנהג, אשר יכול להתרכז בנעשה בדרך. כל התפקודים שמופעלים בעזרת הבקר מוצגים בצורה ברורה בצג הבקרה.