שפע מקום לנהיגה מהנה.

העיצוב של BMW סידרה 2 Gran Tourer.

שפע מקום לנהיגה מהנה.

העיצוב של BMW סידרה 2 Gran Tourer.

כדגם נוסף במערך הדגמים של BMW סידרה 2, BMW סידרה 2 Gran Tourer הוא רכב שימושי שמתאפיין במרחב, רב-תכליתיות וגמישות. במבט מבחוץ, השלוחות הקצרות מבטיחות מראה דינמי, וקו הגג הגבוה מסייע ליצור מרחב בתא הנוסעים של הרכב. בנוסף לאזור המטען הנדיב, מציע תא הנוסעים האיכותי מגוון אפשרות לישיבה, אחסון והובלה.

שפע מקום לנהיגה מהנה.העיצוב של BMW סידרה 2 Gran Tourer.

כדגם נוסף במערך הדגמים של BMW סידרה 2, BMW סידרה 2 Gran Tourer הוא רכב שימושי שמתאפיין במרחב, רב-תכליתיות וגמישות. במבט מבחוץ, השלוחות הקצרות מבטיחות מראה דינמי, וקו הגג הגבוה מסייע ליצור מרחב בתא הנוסעים של הרכב. בנוסף לאזור המטען הנדיב, מציע תא הנוסעים האיכותי מגוון אפשרות לישיבה, אחסון והובלה.

עיצוב חיצוני.

הפרופורציות של BMW סידרה 2 Gran Tourer מעידות על הגמישות של הרכב, כבר ממבט ראשון. במבט מלפנים, הוא נראה ספורטיבי, נמוך ושטוח. שבכת הכליות הרחבה יוצרת נקודת מוקד אופטית והיא נמוכה מהפנסים הראשיים, מה שיוצר מראה דינמי, ייחודי בקבוצת הרכב הזו.
במבט מהצד, קו הגג הגבוה, הדלתות הגדולות וכיפוף הופמייסטר האופייני, משדרים כלפי חוץ את המרחב הפנימי הנדיב של תא הנוסעים. בה בעת, הקווים המדויקים והחלונות הרחבים משווים לרכב מראה מוארך.
גם החלק האחורי רומז על תא הנוסעים המרווח. קווי המתאר והמשטחים האופקיים, כמו גם המבנה האופקי של הפנסים, המותקנים במרחק רב זה מזה, לרוחב הרכב, מדגישים את היציבה הרחבה שלו.

נהיגה מהנה בצורתה המרהיבה ביותר.

סרטון BMW סידרה 2 Gran Tourer

נהיגה מהנה בצורתה המרהיבה ביותר.

סרטון BMW סידרה 2 Gran Tourer

עיצוב תאורה בטכנולוגיית LED.

הפנסים הראשיים בטכנולוגיית LED עם תאורת פנייה מאירים את הדרך בצורה אופטימלית, והופכים את הנהיגה לרגועה ובטוחה יותר. הפנסים הראשיים מצוידים בטכנולוגיית LED לתאורה בהירה ויעילה הן באלומה הנמוכה והן באלומה הגבוהה.
בנוסף לאורות האחוריים, מצוידים גם פנס הפנייה בטכנולוגיית LED. באמצעות הפעלה של פנסי הפנייה בעצמה נמוכה, אפשר להשיג תאורה צדית יעילה יותר גם בשטח עירוני, כדי לאפשר לנהג לגלות הולכי רגל ורוכבי אופניים, למשל, בשלב מוקדם יותר. במהירות של 40 קמ"ש עד 70 קמ"ש פועלים פנסי הפנייה גם כתאורת עקומה סטטית.
טבעות Corona הכפולות, תאורת היום, ופנסי החנייה בטכנולוגיית LED, אשר מותקנים בשפופרות התאורה הראשיות של הפנסים הראשיים, יוצרים מראה מרשים שאינו מותיר מקום לטעויות.

גג שמש פנורמי.

גג השמש הפנורמי מציע חלון מרהיב על הנוף ומחדיר אור רב לתא הנוסעים, על מנת להגביר את תחושת המרחב ואווירת הפתיחות. אם קרינת השמש חזקה מדי, אפשר לסגור את תריס הגלילה בצורה פשוטה וחלקה. הודות לתפקודים של החלקה והטיה, גג השמש הפנורמי מספק מגוון אפשרויות לאוורור מעולה. כשפותחים את גג השמש במצב אוורור, התריס נגלל לאחור באופן אוטומטי על מנת לאפשר לאוויר לחדור לרכב. מגן הרוח המובנה נשלף באופן אוטומטי על מנת לצמצם מערבולות רוח בנסיעה כאשר הגג פתוח.

עיצוב פנימי.

כדי לגלות את העולם הרחב והפתוח ב-BMW סידרה 2 Gran Tourer, כל שעליך לעשות הוא להיכנס לרכב. כי בתא הנוסעים, המרחב מצוי בשפע. השמשה הקדמית הגדולה וגג השמש הפנורמי, שמוצע כאופציה, מסייעים ליצור אווירה פתוחה ושטופת אור, שאותה ניתן לשפר עוד יותר באמצעות חבילת התאורה האופציונלית.
ריפוד עור מחורר המוצע כאופציה, כמו גם התפרים המרשימים במושבים, בלוח המכשירים ובקונסולה המרכזית, מבטיחים מראה יוקרתי ותחושה איכותית. הנהג והנוסע הקדמי נהנים מתנוחת ישיבה מוגבהת, ויחד עם חלון הצד האחורי הנוסף מובטחת ראות טובה יותר בכל הכיוונים. כאופציה נוספת מוצעת תצוגה עילית של BMW, אשר מקרינה את כל נתוני הנהיגה החשובים היישר בשדה הראייה של הנהג.
מאחור, תא הנוסעים מתאפיין בגמישות. את מושב הספסל אפשר לקפל ביחס פיצול של 60:40. כמו כן, את גב המושב האחורי אפשר לקפל כלפי מטה, ביחס פיצול של 40:20:40.

  • תאורת אווירה (אופציונלית)

    תאורת האווירה, הכוללת תאורה מרשימה של קבלת פנים, מאירה את תא הנוסעים בצורה נעימה ואלגנטית, בשילוב של תאורה ישירה ועקיפה, אשר משדרת תחושה של טרקלין מתוחכם. פנסים מותקנים, למשל, בקונסולה המרכזית ובאזור הרגליים. כן נכללת תאורת קריאה מלפנים ומאחור.

חומרים.

תפיסת החומרים של BMW סידרה 2 Gran Tourer מתמקדת באופי הרענן והמודרני של הרכב. בנוסף לריפוד הבד, מוצעים גם ריפודי עור מובחרים, אשר כוללים חירור ותפרים מנוגדים שפרושים - בהתאם לגרסת האבזור שנבחרה - גם על לוח המכשירים והקונסולה המרכזית.
עיטורים גדולים ומגולוונים מקיפים את פתחי האוורור שבלוח המכשירים ומדגישים את התחושה האוורירית בתא הנוסעים. למראה היוקרתי ולתחושה האיכותית תורמים גם עיטורי הכרום, אשר מוצעים כאופציה. החיפויים בלוח המכשירים ובדלתות מוצעים בגימורים כסופים, גימורי אלומיניום, שחור מבריק אלגנטי, או עץ משובח.

מסך תצוגה מרכזי

מסך תצוגה מרכזי

בסגנון אופייני של BMW, כל פקדי ההפעלה החשובים בסביבת הנהג של BMW סידרה 2 Gran Tourer מופנים כלפי הנהג. בראשם מככב מסך התצוגה המרכזי, בגודל של 6.5 אינץ', שבשילוב עם הקונסולה המרכזית ה"מרחפת" משקף את האווירה היוקרתית והאופי המודרני האוורירי של תא הנוסעים. הצג מותקן במיקום מושלם, בגובה שדה הראייה, וניתן לשלב אותו, למשל, עם מערכת ניווט (אופציונלי) על מנת לספק מידע חשוב באיכות מעולה - גם בתנאי תאורה שאינם אידיאליים.