מקום לכולם - סידורי ישיבה גמישים.

נוחות ושימושיות ב-BMW סידרה 2 Gran Tourer.

מקום לכולם - סידורי ישיבה גמישים.

נוחות ושימושיות ב-BMW סידרה 2 Gran Tourer.

בין אם בהסעה של חברים ובני משפחה ובין אם בהובלת מטען - BMW סידרה 2 Gran Tourer מציע גמישות יוצאת דופן, עד אחרון הפרטים. מסביבת הנהג הרב-תכליתית, המושבים האחוריים הגמישים ואזור המטען המרווח ועד שורת המושבים השלישית המיועדת לשני נוסעים נוספים - תמיד יש מספיק מקום לכולם ולכל פריט.

מקום לכולם - סידורי ישיבה גמישים.נוחות ושימושיות ב-BMW סידרה 2 Gran Tourer.

בין אם בהסעה של חברים ובני משפחה ובין אם בהובלת מטען - BMW סידרה 2 Gran Tourer מציע גמישות יוצאת דופן, עד אחרון הפרטים. מסביבת הנהג הרב-תכליתית, המושבים האחוריים הגמישים ואזור המטען המרווח ועד שורת המושבים השלישית המיועדת לשני נוסעים נוספים - תמיד יש מספיק מקום לכולם ולכל פריט.

סביבת נהג שימושית.

בחלקו הקדמי של תא הנוסעים של BMW סידרה 2 Gran Tourer, העיצוב המרווח מדגיש את האופי השימושי של הרכב. הרושם אינו מוטעה: מושבים מתכווננים ושפע אפשרויות אחסון מבטיחים גמישות מעל לכל תחרות.

 • עיצוב שיוצר מרחב

  הבידול האופקי של המשטחים יוצר ב-BMW סידרה 2 Gran Tourer תחושה אוורירית שמדגישה את המרחב הזמין. השמשה הקדמית הרחבה, החלונות הגדולים וגג השמש הפנורמי שמוצע כאופציה מחדירים אור רב לתא הנוסעים, מה שמדגיש עוד יותר את התחושה האוורירית והמרווחת.

 • מחזיקי ספלים

  בסביבת הנהג של BMW סידרה 2 Gran Tourer, אפשר ליהנות ממשקאות ללא חשש שהם יישפכו - הודות לשני מחזיקי הספלים הגדולים שמותקנים מאחורי ידית בורר ההילוכים. בכיסים המרווחים שבדלתות הקדמיות והאחוריות יש מקום גם לבקבוקים בקיבולת של עד 1.5 ליטר.

 • אפשרויות אחסון

  אפשרויות האחסון ב-BMW סידרה 2 Gran Tourer כוללות את התא הפתוח מעל לקונסולה המרכזית, שבו ניתן לאחסן מכשירי סמארטפון, משקפיים ומפתחות, כמו גם תאים שימושיים מתחת למושבים הקדמיים ובשורת המושבים השנייה.

מושבים אחוריים רב-תכליתיים.

החלק האחורי של BMW סידרה 2 Gran Tourer נותן מענה אידיאלי לכל דרישות האחסון. כשצריך להוביל פריטי מטען גדולים, מספיק למשוך, ללחוץ ולקפל כדי להסב במהירות את שלושת המושבים המלאים למקום נוסף למטען. הודות לאפשרות לקפל את גב המושב האחורי כלפי מטה ביחס פיצול של 40:20:40, או לכוונן את הזווית שלו, מציע מושב הספסל רמות גבוהות יותר של נוחות וגמישות בהובלת מטען.

 • מושב אחורי בעל הקיפול החשמלי

  כשמכניסים ל-BMW סידרה 2 Gran Tourer מטען דרך, אפילו פריטים ארוכים (באורך של עד 2.60 מ') אינם מהווים שום בעיה: המנגנון האלחוטי לשחרור גב המושב האחורי מאפשר לקפל את המושב האחורי בקלות רבה כלפי מטה, מאזור המטען, ובלחיצת כפתור.

 • מושב אחורי מתכוונן

  המושב האחורי המתכוונן מעניק גמישות והתאמה רבה, אפילו של אזור המטען. אפשר לכוונן את המושב כדי להגדיל את מרווח הרגליים לנוסעים מאחור או לחילופין, על מנת להגדיל למקסימום את נפח תא המטען, בהתאם לצרכים בכל נסיעה. בכל האפשרויות, השימושיות היום יומית גבוהה במיוחד. ניתן להזיז לפנים או לאחור את שורת המושבים השנייה באמצעות מנגנון מכני, בטווח של עד 130 מילימטרים, בעזרת ידית שמותקנת מתחת למושב. את המושב ניתן לקפל ביחס פיצול של 60:40.

 • שולחנות לחפצים קטנים (אופציונלי)

  הנוסעים יכולים להניח חפצים שונים על השולחנות המתקפלים לפריטים קטנים שמאחור - מצעצועים וחוברות צביעה לנוסעים הצעירים ועד קונסולות משחקים, ספרים, מחשבים נישאים וחטיפים.
  השולחנות מחוברים באמצעות מסילות לגב המושבים הקדמיים וניתן לכוונן אותם כלפי מעלה או מטה. כשלא משתמשים בהם, אפשר לקפל אותם למצב סגור. הסגירה מאובטחת כדי למנוע הפרעות בגישה למושבים האחוריים.
   

שורת המושבים השלישית.

שורת המושבים השלישית המתקפלת, מאפשרת להסיע שני נוסעים נוספים או להרחיב את אזור המטען הזמין ב-BMW סידרה 2 Gran Tourer. שורת המושבים יכולה להיעלם אל תוך הרצפה כשלא משתמשים בה, על מנת ליצור משטח העמסה שטוח, וכך להגביר עוד יותר את הגמישות הפנימית.

 • מקום לעד שבעה נוסעים

  בשורת המושבים השלישית יכולים לנסוע בנוחות נוסעים גדולים וקטנים כאחד. הודות לגג הגבוה, הנוסעים נהנים משפע מרחב לראש ולרגליים, בעוד שהנוסעים הצעירים נהנים מבטיחות ברמה הגבוהה ביותר - מפני שבשורה השלישית מותר להתקין שני מושבי ילדים נוספים. ויש שפע מקום גם למטען: גם כשמשתמשים בשורת המושבים השלישית, נותר נפח זמין של 145 ליטר למטען.

 • נוחות

  שקט, שלווה ורוגע הם המאפיינים הבולטים ביותר של מושבי השורה השלישית ב-BMW סידרה 2 Gran Tourer. עם שני מחזיקי ספלים ותא אחסון, הקונסולה המרכזית המיוחדת מעניקה רמה גבוהה של נוחות. תאי אחסון עם רשתות שמותקנים בחיפויי הצד מספקים מקומות אחסון נוספים. הנוסעים נהנים גם ממקורות אור אישיים משלהם בחיפוי התקרה (בשילוב עם חבילת התאורה האופציונלית).

 • תפקוד לכניסה נוחה

  את גב המושבים שבשורה השנייה אפשר לקפל בזווית קדימה, באמצעות תפקוד של כניסה נוחה, על מנת לסייע לנוסעים בשורה השלישית להיכנס בנוחות למקומות הישיבה שלהם. הספים הגדולים של הדלתות האחוריות משמשים כמדרגה.

אזור המטען.

הפתח הרחב של דלת תא המטען ב-BMW סידרה 2 Gran Tourer, עם תפקוד של פתיחה חשמלית המוצע כאופציה, מאפשר להכניס בנוחות אפילו פריטי מטען מסורבלים, ולהניח אותם על הרצפה השטוחה של אזור המטען.

 • נפח תא המטען

  הודות למושב האחורי המתכוונן, שאותו ניתן לקפל ביחס פיצול של 40:20:40, והודות למושב הנוסע בעל הגב המתקפל (אופציונלי), ניתן להגדיל את אזור המטען עד לחלקו הקדמי של תא הנוסעים. בהתאם למיקום המושבים, הנפח המלא מגיע ל-645 עד 1,905 ליטר.

 • רצפה מתקפלת לאזור המטען

  מתחת לרצפת אזור המטען יש מקום אחסון נוסף בנפח של כ-80 ליטר. כדי להגיע למקום זה, אפשר לפתוח בקלות את הרצפה המתקפלת של אזור המטען, בכמה תנועות יד פשוטות.